Reštaurácia Dolina Borský Svätý Jur

Naša reštaurácia sa nachádza v malej dedine na Záhorí s názvom Borský Svätý Jur. Brány reštaurácie boli slávnostne otvorené 9. júna 2006. 

Začiatky sú pre každého ťažké. I my sme sa stretávali s rôznymi nedostatkami a problémami. Jedálny lístok bol spočiatku malý – začínali sme s desiatimi jedlami vrátane dezertov. Postupom času sme profesionálne rástli a podarilo sa nám pre Vás pripraviť rozsiahly a kvalitný jedálny lístok. Napriek tomu aj naďalej uprednostňujeme kvalitu položiek jedálneho lístka pred kvantitou. 

Interiér je zariadený v zámockom štýle v kombinácii s prvkami antickej a modernej doby. V letnom období si naši návštevníci možu vychutnať svoje jedlo pri pohľade na záhradu plnú kvetov v príjemnom prostredí vonkajšej terasy.

 Čaká na Vás príjemná obsluha, výber z rôznych druhov jedál, alkoholických či nealkoholických nápojov a káv. Ponúkame špeciality z kuracieho, bravčového i hovädzieho mäsa, pizzu či rôzne špeciality šefkuchára. K dispozícii máme kvalitné vína z rôznych oblastí Slovenska, nechýbajú ani značky svetových kvalít. 

Organizujeme rôzne spoločenské a hudobné akcie, zábavy pri živej hudbe, či posedenie pri harmonike a dobrom vínku. Takisto sa každoročne koná Ples reštaurácie Dolina. 

Každá fungujúca reštaurácia má na svojom čele najmä kvalifikovaných zamestnancov. Ani u nás tomu nie je inak. Každý zamestnanec je nenahraditeľnou súčasťou našej reštaurácie. Od úpravy záhrady, až po samostatnú kuchyňu a prípravu jedál, obsluhovanie a chod reštaurácie sa starajú výhradne kvalifikovaní ľudia s profesionálnym prístupom.

 Sme kolektív, ktorý sa snaží, aby naši zákazníci boli spokojní a s radosťou sa k nám vracali. 

Tešíme sa na Vašu návštevu a prajeme Vám príjemný gastronomický zážitok. 

S úctou kolektív reštaurácie Dolina

 

Kde nás nájdete?

Adresa:

Borský Svätý Jur 100, Borský Svätý Jur, 908 79
Telefón: 034 / 777 20 89, 0907367928
Email: info@restauraciadolina.sk
www: http://www.restauraciadolina.sk/

 

Denné obedové menu: 

Aktuálne obedové menu nájdete na www.kamnamenu.sk

Fotogaléria:

Reštaurácia Dolina Borský Svätý Jur

Reštaurácia Dolina Borský Svätý Jur

Reštaurácia Dolina Borský Svätý Jur