Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Penzión Relax ubytovanie v Kováčovej

Ubytovanie v Kováčovej, ale aj pre blízky Sliač, Zvolen a Banskú Bystricu Vám poskytneme v Penzióne RELAX v centre kúpeľnej obce Kováčová, ktorá leží medzi mestom Zvolen a kúpeľmi Sliač, smerom na Banskú Bystricu. 

Poskytujeme príjemné ubytovanie s možnosťou polpenzie, v dvoj, troj a štvorposteľových izbách, ktoré majú svoje sociálne zariadenia, chladničku a TV. 

U nás si môžete objednať víkendové alebo týždenné pobyty aj s liečebnými procedúrami v blízkych kúpeľoch, alebo stráviť príjemný relax v novootvorenom aquaparku a to všetko len cca 300 m od penziónu. 

Penzión je ideálnym miestom na rodinné dovolenky pre milovníkov letnej či zimnej turistiky, rybolovu, cyklistiky, či historických pamiatok. Formou relaxačných pobytov s využitím služieb penziónu a doplnením o liečebné procedúry, poskytované blízkymi kúpeľmi Kováčová, resp. Sliač, alebo návštevou blízkeho aquaparku s liečivou termálnou vodou, si na svoje určite prídu i seniori, či dovolenkári, ktorí túžia po oddychu a po načerpaní nových síl. 

 

Penzión Relax ubytovanie v Kováčovej


Ubytovanie v Kováčovej

V našom penzióne Vám ponúkame ubytovanie pre max. 23 osôb s využitím 2 prísteliek. Izby sú vybavené samostatným sociálnym zariadením, TV, chladničkou a WiFi. 

7 priestranných izieb v zložení: 

2x 2 lôžková izba
3x 3 lôžková izba
2x 4 lôžková izba
ubytovávame v deň nástupu po 14,00 hod,
pobyt končí v deň odchodu do 10,00 hod.

 Penzión Relax ubytovanie v Kováčovej

Penzión Relax ubytovanie v Kováčovej

 

VOĽNÝ ČAS:

Hostia majú v penzióne k dispozícii v letných mesiacoch gril, alebo pingpongový stôl. Pre tých, čo obľubujú turistiku, blízke lesy ponúkajú bohaté možnosti. Časovo a fyzicky nenáročná je vychádzka na salaš, ale aj pešia túra cez Trebuľu na Sliač. Pre zdatnejších je zaujímavý výlet červenou značkou do Bienskej doliny, kde sa nachádza zverník pre danieliu a srnčiu zver. Celoročne môžu využívať služby miestneho aquaparku a kúpeľov.


Stravovanie

Stravovanie je zabezpečené v reštauračnej miestnosti s barom, TV a satelitom na prízemí. A to buď formou samostatných raňajok, alebo polpenzie.

 

Športové a kultúrne možnosti okolia

Okrem možností welnesu priamo v aquaparku a kúpeľoch Kováčová, je v blízkosti možnosť lyžovania, /zjazdové a bežecké trate Zvolen-Kráľová, Selce, Krížna-Turecká, Poľana, Donovaly, Králiky, Skalka/, vyhliadkových letov, rybolovu, športovej streľby, jazdectva,… 

Mestá v okolí kúpeľov sú bohaté na kultúrne a historické pamiatky. Je to predovšetkým Zvolen /Zvolenský zámok, Pustý hrad, arborétum/, Banská Štiavnica /zapísaná v Listine svetového kultúrneho dedičstva UNESCO, Banské múzeum, Starý a Nový zámok, jazero Počúvadlo/, Kremnica /najstaršia mincovňa na svete/, obec Antol /barokovo-klasicistický kaštieľ, poľovnícke múzeum, umelá jaskyňa, akvadukt/, Harmanec /kvapľová jaskyňa Izbica/. 

V hlavnej kúpeľnej sezóne sa koná tradičné „Sliačske kultúrne leto“, ktoré je vždy veľkou spoločenskou udalosťou. Na programe sú symfonické koncerty, hudobné a spevácke programy za účasti popredných domácich a zahraničných umelcov. Ďalej Zámocké hry

Penzión Relax ubytovanie v Kováčovej

 

Kompletnú ponuku ubytovania nájdete s cenníkom a kontaktami na portáli www.kdesaubytovat.sk alebo http://www.kdesaubytovat.sk/sk/zariadenie/penzion-relax