Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Grand Hotel Kempinski je podľa World Travel Awards opäť najlepším hotelom na Slovensku

Tatranský Grand Hotel Kempinski High Tatras obhájil vlaňajšie prvenstvá v medzinárodnej ankete World Travel Awards. Získal dve ocenenia v kategóriách Slovakia's Leading Hotel a Slovakia's Leading Hotel Suite. Podľa cestovateľov a profesionálov z oblasti cestovného ruchu sa tak stal najlepším hotelom na Slovensku a zároveň má najlepší apartmán v krajine.

Grand Hotel Kempinski je podľa World Travel Awards opäť najlepším hotelom na Slovensku


„Teší nás, že sme aj v tomto roku obhájili vlaňajšie ocenenia. Je to pre nás zároveň potvrdením i záväzkom, aby sme svoju kvalitu stále udržiavali na najvyššej úrovni. Náš Prezidentský apartmán je stelesnením luxusu. Apartmán má rozlohu takmer 200 štvorcových metrov, stropy zdobia Muránske lustre, vybavený je originálnym nábytkom, mramorovým krbom, doplnkami od svetových dizajnérov a nechýbajú exkluzívne pre tento hotel namaľované obrazy,“ povedala Kathrin Noll, generálna manažérka Grand Hotela Kempinski High Tatras.

Medzi známych hostí ubytovaných v najprestížnejšom apartmáne Vysokých Tatier patrili bývalý generálny tajomník OSN Pan Ki-mun a okrem legiend slovenskej a českej hudobnej scény si oddych v ňom užil aj spevák Bryan Adams.

Grand Hotel Kempinski je podľa World Travel Awards opäť najlepším hotelom na Slovensku


Prezidentský apartmán môžu hostia využiť aj na špeciálne príležitosti. Je ideálnym miestom pre pracovné stretnutia a svojim klientom ponúka bohatý coffee break a služby vlastného “meeting concierge“. Budúci novomanželia ho zase môžu využiť na predsvadobné prípravy. Špecifikom apartmánu totiž je, že sa dá rozdeliť na pánsku a dámsku časť a po obrade sa obe časti spoja.

Ocenenie World Travel Awards (WTA) sa každoročne udeľuje najvýznamnejším svetovým a lokálnym organizáciám v oblasti hotelierstva, turistických rezortov, leteckej dopravy, kúpeľníctva a ďalších súvisiacich služieb. Táto značka vznikla v roku 1993 a je celosvetovo uznávaná ako najvyššia známka excelentnosti v tomto odvetví. V ankete hlasuje počas jedného roka verejnosť, ale aj profesionáli pracujúci v segmente hotelierstva. Ceny sa v tomto roku odovzdávali 30. júna na slávnostnom ceremoniáli v gréckych Aténach.