6.kolo: MŠK Skalica - PFK Piešťany 0:1 (0:1)

Góly:                              Moravčík.

ŽK:                              Galba, Karim.

ČK:                              -

Zostava:                              Hodulík - Vyskoč, Bakita, Sailer, Chebeň - Galba, Moravčík - Bretschneider (80.                               Charizopulos), Koprda, Kukuč (42. Šimo) - Karim (68. Kučera).

Komentár:

Po úvodnom 10 minútovom oťukávaní sa osmelili domáci, strelu Vaška bez problémov kryl Hodulík. Na druhej strane prestrelil Kukuč. V 34. min. chyboval Bretschneider, no Jakubek nezakončil a obrana hostí odkopla. Prvý gól prišiel v 36. min., kedy z autu našiel Vyskoč v 16tke Moravčíka, ten sa obtočil okolo obrancu a nekompromisne poslal hostí do vedenia - 0:1. Tesne pred polčasom sa snažil o vyrovnanie Hesek, ale jeho strela z veľkej vzdialenosti skončila nad bránou PFK. Po obrátke sa do prvej šance dostali domáci. Mihal našiel centrom Vaška, ale spoľahlivá obrana PFK zblokovala jeho pokus na roh. Na druhej strane boxoval domáci brankár Chebeňov pokus z priameho kopu. V 64. min. zahrávali priamy kop aj domáci a po nacvičenom signály poslal Vaško do šance Šebestu, no Hodulík sa nenechal prekvapiť a vyrazil strelu na roh. Hostia kontrovali pokusom Moravčíka, ktorý kryl brankár. V 73. min. sa do šance dostával Vaško, mieril len do bočnej siete. V 85. min. sa do protiútoku dostal Šimo, v 16tke hľadal Kučeru, pred ním však hasila obrana. V samom závere sa domáci snažili aspoň o vyrovnanie, no výborná obrana PFK na čele s Hodulíkom opäť udržala čisté konto.