Senica - Piešťany 1 : 2

V prvej tretine domáci Seničania na Piešťancov vybehli a vytvorili si tlak a po niekoľkých šanciach skóroval piešťanský odchovanec Mihálik - 1:0.
Do konca prvej tretiny sa už nič vážnejšie nestalo a tak domáci do šatní odchádzali s jednogólovým vedením.

Do druhej tretiny vstúpili hostia ako pokropení živou vodou, ale vynikajúco chytajúceho Müllera sa im ani po niekoľkých dobrých šanciach nepodarilo prekonať a tak aj po dvoch tretinách svietilo na ukazovateli skóre 1:0.

Tretia tretina priniesla vyrovnaný hokej a Piešťancom sa podarilo hneď na začiatku vyrovnať, keď už po 9 sekundách využil po Pupákovej prihrávke presilovku Rado Kolník a bolo 1:1. V ďalšom priebehu bolo šancí poskromno, ale Piešťancom sa predsa len podarilo strhnúť vedenie na svoju stranu, keď po kombinácii prvého útoku dostal puk za brankára Filip - 2:1. Toto bol zároveň aj posledný zásah na góly chudobného stretnutia, po ktorom líder z Piešťan zvýšil svoj náskok už na 17 bodov.