PFK  Piešťany  -  KFC  Komárno      2 : 0    ( 1 : 0 )

PFK Piešťany - KFC Komárno 2 : 0 ( 1 : 0 )

PFK  Piešťany  -  KFC  Komárno      2 : 0    ( 1 : 0 )

Domáci proti dosiaľ neporazenému mužstvu začali náporom, hlavne aktivitou hýriaci Karim robil obrane veľké problémy. Už v 2. min. jeho prienik likvidoval brankár. O dve minúty pri ďalšom prieniku bol v šestnástke faulovaný, rozhodca však nereagoval. Ďalšiu jeho strelu zrazila obrana na roh. V 28. min. bol hrubo zozadu faulovaný Škrováň, ktorého museli vyniesť na nosidlách a striedať, opäť však bez odozvy rozhodcu. Odpoveď domácich prišla v 31. min. Moravčík vysunul Koprdu a jeho presná krížna strela skončila v sieti 1:0.

V 41. min. roztlieskala ruky divákov strela Moravčíka tesne nad. O minútu bol v šestnástke stiahnutý Kukuč, no rozhodca to vytiahol za šestnástku. V úvode II. polčasu mali hostia svoju jedinú príležitosť. Trestný kop Szoráda však išiel vedľa. V 49. min. strieľal Charizopulos tesne vedľa. V 54. min. vyšla domácim pekná akcia. Charizopulos posunul Koprdovi, ktorý si položil obrancu no namiesto strely zvolil nezištnu prihrávku Moravčíkovi a bolo 2:0. Domáci potom už bez problémov kontrolovali priebeh hry. V závere mohol zvýšiť vedenie striedajúci Šimo. V 80. min. jeho zadovka bola nepresná, v 86. min. sám pred brankárom zaváhal so strelou a o ďalšiu minútu netrafil bránu.  Komárno v Piešťanoch sklamalo, okrem niekoľkých

hrubých zákrokov, ktoré im slabopískajúci rozhodca toleroval, neukázali nič.  Pred 410 divákmi rozhodoval  Černek.

Góly :  31. min. Koprda,  54. min. Moravčík

ŽK  :  9. min. Lérant, 34. min.Nagy, 89. min. Gonzáles (všetci Komárno)