Zostavy:
Senica:Švenger - Krajčík, Koutný, Brabec, Frýdek - Wijlaars (56. Kalabiška), Kóňa, Štěpánek (31. Križko) - Varadi, Blackburn (66. Jar. Diviš), Masaryk
Banská Bystrica: Boroš - Turňa, Poljovka, Gyömbér, Hučko - Považanec, Marek Hlinka - Brašeň (90.+ P. Vajda), Slančík (81. Rejdovian), Augustín (46. M. Pančík) - Martin Matúš

V zostave Senice zostali 4 hráči, ktorí hrali vo štvrtok proti MTK Budapešť. Na ich hre to bolo cítiť. Kombinácie viazli, hráči sa na ihrisku hľadali.
Hostia sa v 14.minúte po peknej hlavičke Hlinku ujali vedenia 0:1. V prvom polčase sa nebolo moc na čo pozerať.
V druhom polčase začali hostia ako z partesu. Najprv tiahlou strelou z 35m Turňa prekvapil domáceho brankára Švengera - 0:2. V 60.minúte Slančík nekompromisne zavesil pod brvno 0:3. V 62.minúte kopali domáci jasnú penaltu - Kóňa nezaváhal 1:3.
Domácich to nabudilo – Kalabiška mohol 2x skórovať– nestalo sa. Domáci dali kontaktný gól až v 84.minúte. Po peknom prieniku Masaryka z otočky skóroval Varadi 2:3. Následne brankár Boroš s námahou vyrazil Divišovu gólovú strelu. Keď sa v nadstavenom čase ani Masarykova šanca s dobrou strelou neujala, výsledok zostal 2:3. Remíza by bola spravodlivejším vyjadrením diania na ihrisku.
Naši hráči sa v Európskej lige tento týždeň stretnú s Apoel Nicozia –štvrťfinalistom Ligy majstrov.