DENNÍK RELAX - Michal Slanička – Na Vianoce mi nevolaj

Michal Slanička – Na Vianoce mi nevolaj

Maruška je ako prskavka. Na pódiu spievajúc ľudové piesne žiari, v súkromí niekedy prská. Svojho Adama miluje rovnako ako Vianoce. Dala mu už všetko, čo žena dokáže mužovi dať! Lásku, pozornosť, inšpiráciu, opateru. Jedno mu však doteraz dať  nedokázala. Dieťa! A pritom už skúsila všetko. Každý pokus sa však skončil jednou čiarkou na tehotenskom teste. Už zostáva len posledná možnosť. Využije ju? Alebo sa premení na prskavku, ktorá naveky zhasne? Čo všetko sa môže stať, keď si na tri dni vypne mobilný telefón? Sústredená na jediný problém prestáva vnímať všetkých, ktorí jej boli doteraz vzácni. A to všetko na pozadí vianočných zvykov,ktoré síce moderná doba zmenila ale nič im neubrala na príťažlivosti.

Na Vianoce mi nevolaj! Pečiem. – Vianočný príbeh, ktorý chutí a vonia. Súčasťou knihy je aj príloha s fotografiami a receptami na tradičné vianočné a novoročné pochúťky, ktoré autor tým najpríjemnejším spôsobom zakomponoval do deja románu.

 

VIANOČNÁ SÚŤAŽ!

Súťažná otázka: Čo je súčasťou knihy Na Vianoce mi nevolajte?

Správna odpoveď: Súčasťou knihy je príloha s fotografiami a receptami na tradičné vianočné a novoročné pochúťky, ktoré autor zakomponoval do deja románu

Knihu posielame Márii Frnovej do Martina

Srdečne blahoželáme!