DENNÍK RELAX - Autobiografia Petra Sagana – MÔJ SVET

Autobiografia Petra Sagana – MÔJ SVET

„Ak sa na štartovaciu čiaru pretekov postaví sto jazdcov, prežijú na trati sto rôznych príbehov.
Môj príbeh je o tom, ako som tri roky za sebou obliekal dúhový dres UCI.“


  Peter Sagan, trojnásobný víťaz svetového šampionátu UCI v cestnej cyklistike a jeden z najúspešnejších jazdcov všetkých čias, predstavil autobiografiu MÔJ SVET. Kniha sa na slovenských pultoch objaví už 5. decembra, pár týždňov po svojom krste u najväčšieho britského predajcu kníh Waterstones v Londýne. Vydavateľom knihy na Slovensku je Eastone Books, kúpiť si ju bude možné vo všetkých kníhkupectvách. Knihu si možno už teraz predobjednať v online kníhkupectvách siete Martinus a Panta Rhei.


Kniha MÔJ SVET je portrétom Petra Sagana, ktorý rozžiaril svet profesionálnej cyklistiky

Kniha je Petrovou osobnou výpoveďou plnou emócií a napätia. Opisuje Petrov príbeh od vstupu do profesionálnej cyklistiky, ale zachytáva hlavne obdobie troch rokov od svetového šampionátu UCI v Richmonde v roku 2015, v Dauhe v roku 2016 a v Bergene v roku 2017, kedy Peter Sagan dosiahol nemožné: trikrát po sebe zvíťazil. S úprimnosťou a s jeho typickým humorom, Peter odhalí detaily jeho cesty k víťazstvám, porozpráva o svojich sklamaniach, a aj o tom, čo stálo v pozadí jeho diskvalifikácie z Tour de France 2017. Fanúšikovia sa dozvedia, ako sa pozerá na šport, čo je pre muža s prezývkou „Tourminátor“ najväčšou motiváciou, čo ho inšpiruje i to, čo si myslí o jazdcoch v pelotóne.

Kniha má 336 strán s fotografickou prílohou a vychádza v 13 cudzích jazykoch.
Peter nezabúda na slovenských fanúšikov, pozdravuje ich prostredníctvom video upútavky https://youtu.be/ROnQ2NOo04g.


Predobjednávka knihy prostredníctvom online portálov pre záujemcov

Kniha MÔJ SVET bude dostupná už 5. decembra tohto roka. Všetci záujemcovia si môžu knihu predobjednať priamo na online portáloch kníhkupectiev Martinus a Panta Rhei už teraz. Po vydaní im bude kniha doručená na adresu príjemcu, alebo na základe voľby pri predobjednávke si môžu knihu vyzdvihnúť priamo v kamennom kníhkupectve. Odporúčaná cena knihy je 22,99 eur.

https://www.martinus.sk/?uItem=308189
www.pantarhei.sk/knihy/biografie/sport/peter-sagan-moj-svet.html


O vydavateľstve Eastone Books
Knižné vydavateľstvo Eastone Books pôsobí na slovenskom trhu od roku 2004. Zameriava sa predovšetkým na prekladovú literatúru z oblasti motivácie a osobného rozvoja, životného štýlu a spirituálnej oblasti, biografie, jazykovú literatúru a populárno-náučné tituly rôzneho druhu. www.eastonebooks.com