DENNÍK RELAX - Autobiografia Petra Sagana - MÔJ SVET

Autobiografia Petra Sagana - MÔJ SVET

Všetci fanúšikovia Petra Sagana sa dočkali. Dlho očakávaná autobiografia Petra Sagana MÔJ SVET sa, po úspešnom krste v Londýne, uchádza o priazeň slovenských zberateľov príbehov zo zákulisia cyklistiky. V knihe MÔJ SVET sa vyjadruje k svojmu detstvu, začiatkom v cyklistike a stručne hodnotí predchádzajúce roky, odkedy ako 19- ročný vstúpil do profi cyklistiky. Ideálny čas na pútavý príbeh pod vianočný stromček, čo myslíte?

Hlavná časť knihy sa však venuje trom rokom, v ktorých Peter opakovane zvíťazil na majstrovstvách sveta. Príbeh knihy MÔJ SVET nás zavedie do obdobia, kedy Peter Sagan vstúpil do profesionálnej cyklistiky a zachytáva po sebe idúce tri roky svetového šampionátu UCI v Richmonde v roku 2015, v Dauhe v roku 2016 a v Bergene v roku 2017, kedy Peter Sagan dosiahol nemožné: trikrát po sebe zvíťazil. Peter opisuje svoje zážitky z pretekov okolo Flámska z jari 2016 veľmi autenticky: Kniha má 336 strán + 16 strán fotografickej prílohy a je dostupná je v sieti online a kamenných
obchodov sietí Martinus, Panta Rhei i všetkých kníhkupectvách na Slovensku. Vydavateľom knihy je Eastone Books, Odporúčaná cena knihy je 22,99 eur.