Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Dieťa ako výhoda?

Obaja mali krásnych dvadsať, stovky zamilovaných esemesiek a nevydarených žúrov pred sebou. Háčik bol však v tom, že ona ľúbila jeho a on bol rád, že má panenku na sex. Jej prítomnosť aj blízka budúcnosť závisela len od toho, čo priateľ dovolil, teda dievča začalo žiť pod tlakom blázna a psychopata v jednej osobe.

Srdcu neporučíš, naivkám nič nevysvetlíš, a tak sa dievča dobrovoľne vydalo nešťastiu oproti. Všetci blízki aj vzdialení len hlavou krútili nad touto zaslepenou slečnou, no ona si lásku vysvetlila po svojom. Pozývala ho na rande, on to zväčša odmietol, pretože mal mnoho záľub a študentských povinností. Pritom naša zaľúbená kráska nemohla ani prsty z domu vystrčiť bez toho, aby potulky mestom jej neschválil priateľ. Ak sa náhodou pohádali, slečna si musela pripraviť milostiplné ospravedlnenie, inak by svojho milého už asi nikdy nezočila.

Keď mala svoje dni, muž z nej prakticky nič nemal, tak zostala doma a on si užíval pri barových pultoch. Z času na čas jej dovolil aj nejaké to rande s priateľkami, no piť smela len ovocný džús alebo teplý čaj. Tak sa to vlieklo zopár rokov, vo vzťahu sa nič nemenilo, len sa to zhoršovalo, no dáma bola aj napriek všetkým okolnostiam šťastná a zaľúbená.

Jedného dňa jej priateľ pohrozil rozchodom. Že vraj ho zanedbáva a neposlúcha rozkazy. Zľakla sa, pretože by si nikdy nedokázala odpustiť krach tohto láskyplného vzťahu. Ako sa z telenoviel naučila, muža si udržala tým najženskejším spôsobom. Malá Petronela sa narodí koncom mája 2014.

Tatiana Kovalčinová

 


Autor fotografie:freedigitalphotos.net, David Castillo Dominici