DENNÍK RELAX - Originál, štýl aj elegancia

Originál, štýl aj elegancia

Tri pruhy stále v kurze

Tak ako každá značka má svoju históriu, podobne je to aj so značkou Adidas. Značka dostala svoje pomenovanie po svojom zakladateľovi „Adim“ Dasslerovi v roku 1949. V 50. rokoch sa firma preslávila výrobou kopačiek s vymeniteľnými čapmi. V 60. rokoch sa firma začala špecializovať na výrobu vybavenia pre rôzne športy. Tenisky Adidas propagovali vrcholoví športovci z rôznych oblastí, čím sa postupne stala svetoznáma.
V súčasnosti sa spoločnosť Adidas zaoberá výrobou športovej obuvi a oblečenia. Adidas vlastní vo svete módy jedno z najznámejších log. Tri rovnaké pruhy sú známym identifikátorom tejto značky. Firma má po celom svete niekoľko stoviek vlastných predajní, obchodov, ktoré priamo vlastní.

Keď sa spojí biela elegancia s tromi pruhmi

Ak ste majiteľmi či majiteľkami oblečenia alebo obuvi Adidas, určite viete, aké výhody táto značka so sebou prináša. A nie je to iba elegancia a štýl, ale najmä kvalita, na ktorú sa dá vždy spoľahnúť. Kto preferuje značku Adidas, veľmi dobre vie, že spoločnosť ponúka štýlové, moderné a hlavne kvalitné výrobky, ktoré aj napriek každodennému noseniu vydržia oveľa dlhšie v porovnaní s iným oblečením alebo obuvou. Samozrejme, že nás zlákajú aj tri rovnaké pruhy a chceme sa druhým páčiť, túžime po obdive, ale už kdesi v našom podvedomí máme zakódovanú automatiku, ktorá nás vždy nasmeruje na túto značku.

V dnešnej dobe je sortiment Adidasu natoľko bohatý, že doslova sa môžeme do značky obliecť od hlavy až po päty. A rovnako aj obuť. Veď kto by odolal teniskám Adidas? A ešte k tomu, keď ide o tenisky bielej farby? Biele tenisky Adidas sú jednoducho cool a máme ich v šatníku mnohí.

Aj muži majú svoj štýl

Nie sú to len tenisky, ktoré nás vedia dostať doslova do kolien. Sú aj iné módne kúsky, ktorým nevieme odolať. Nielen ženy majú slabosť pre módu, ale  o slovo sa hlásia aj muži, najmä, keď ide o výber pánskej bundy.
Jedným z veľmi obľúbených štýlov pánskej bundy v súčasnosti sú pánske bomber bundy, o ktoré majú záujem najmä mladí muži a páni v strednom veku. U týchto búnd platí, že čím kratšie, tým lepšie, pretože by mali byť do pásu a nie pod jeho úroveň. Veľmi dobre sa dajú skombinovať napríklad s džínsami, ale aj s bavlnenými nohavicami či menčestrákmi. Outfit môžete doladiť vhodným opaskom, ktorý vynikne pri rozopnutej bombere.
 

Autor fotografie:www.pixabay.com