DENNÍK RELAX - Ste stvorená pre osamelosť?

Ste stvorená pre osamelosť?

 Počas života si určite každá z nás položila takúto otázku. Som predurčená na to, aby som po tomto svete kráčala sama, alebo niekde existuje tá druhá polovička určená pre mňa, s druhým krídlom pomocou ktorého sa nám spoločne podarí vzlietnuť?

 Bude to znieť neuveriteľne, ale existuje správanie, ktoré je bližšie definované niektorými znakmi, ktoré predurčujú k osamelosti. Ak si myslíte, že ste odsúdená na osamelosť zhodnoťte, či aj vďaka vášmu správaniu nevysielate svojmu okoliu signály, ktoré potenciálni partneri vyhodnotia ako nezáujem o život s niekým. Tu je niekoľko rád, ktoré ak budete dodržiavať, toho správneho si určite nenájdete!
 
1. Ste presvedčená, že samota je vašim údelom a nič to nezmení. Pesimizmus a pochybnosti, ktoré z vás sršia muži vycítia už pri prvom rande. Tým ich zaručene odoženiete.
 
2. Život osamelej ženy je pre vás nedotknuteľný. Posedenie v čisto ženskom kolektíve, večery pred televízorom v teplákoch a nechuť k akejkoľvek zmene. Aj to je obraz vášho pasívneho prístupu.
 
3. Ste zmierená so svojím osudom a ste hlboko presvedčená, že do vás sa nikto nedokáže zamilovať. Vo vzťahu k ostatným priateľkám vystupujete ako poradkyňa, ktorá je vždy a každému po ruke.
 
4. Ak máte priateľku, ktorá je na tom rovnako ako vy, šanca na nájdenie partnera je ešte menšia. Pri vás by sa totiž každý, čo len okoloidúci muž cítil ako votrelec.
 
5. Ste hrdá na svoju samotu a ani sa nesnažíte zmeniť svoju momentálnu situáciu.
 
6. Kaderníčka a nové oblečenie je podľa vás mrhanie času a peňazí.
 
7. Hrdelný smiech a poúčanie všetkých naokolo je vaše druhé „Ja“.
 
8. Odmietate pozvania do spoločnosti a svoj voľný čas trávite najradšej sama.
 
9. Už pri prvom náznaku záujmu osoby druhého pohlavia spustíte ochranný alarm typu: „Pozor, chce ma obrať o moju samostatnosť!“
 
10. Nikto pre vás nie je dosť dobrý, máte vysnívaný ideál, ktorý sa na našej planéte ešte nenarodil.
 
Ak ste presvedčená, že tieto vety nie sú o vás, robte pravý opak, vysielajte do svojho okolia pozitívne signály, tešte sa zo života a človek, ktorý je nositeľom druhého krídla určeného pre vás sa dostaví.
 
KM

 

Autor fotografie:https://pixabay.com/sk/pl%C3%A1%C5%BE-diev%C4%8Da-model-dr%C5%BEanie-make-up-1908865/