DENNÍK RELAX - Ste single? Aj týmto ho môžete odradiť!

Ste single? Aj týmto ho môžete odradiť!

Či ste single alebo zadaná, sú isté vlastnosti, ktoré mužom na ženách vadia. Venujme sa teda single žienkam, aby sa mali na pozore. Nikto predsa nechce potencionálneho partnera odradiť. Rozhodne nechceme nikoho hádzať do jedného vreca, ale týmto vlastnostiam sa, milé dámy, snažte vyvarovať a určite to poraďte aj single kamarátke. Potom pôjde všetko jednoduchšie.


Workoholičky a úspešné

Úspešné ženy väčšinou mužov desia. Predstava, že ony by sa venovali kariére a všetko ostatné by zostalo na pánskom pokolení, neznie pre nich veľmi lákavo. Preto, ak sa objaví na scéne on, zvoľnite tempo, pretože úspech ide ruka v ruke s tvrdou prácou. Nájdite si čas aj na rande, neodsúvajte ho, mohol by vám časom zdupkať.

Biologické hodiny
S pribúdajúcim vekom začnú tikať aj vám. Najmä vtedy, ak ste single a odrazu sa môže do cesty „priplichtiť“ partner. Dávajte si na to pozor, aby ste ho svoju túžbou zbytočne nevyľakali a neodradili. Páni môžu nadobudnúť dojem, že váš záujem nie je smerovaný na neho, ale na budúceho potomka.

Všetci na jedno kopyto
V prípade, že s týmto krédom vyrážate na rande, na párty, do obchodu alebo kamkoľvek, svoj osud máte už predurčený. Tieto reči sa rýchlo šíria z úst nezadaných dám. Preto skôr, ako niekoho skritizujete, dajte mu šancu. S týmto prístupom tak skoro veru randiť nebudete.

Nezávislosť
Ak žijete dlho bez partnera, naučíte sa fungovať sama. Viete si sama všeličo opraviť, sama zarobiť, program si urobíte jedna radosť. To môže vyvolať mylný dojem, že muža ani nepotrebujete a ani nehľadáte. Táto do očí bijúca samostatnosť vie odradiť aj toho najväčšieho odvážlivca. Preto dajte občas najavo, že aj vy potrebujete svoju polovičku.

Ľahostajnosť
Nebuďte k sebe ľahostajné. Dlhšia samota môže viesť k tomu, že už akosi menej športujete, menej sa o seba staráte, máte skleslý výraz a navyše máte v hlave nové motto: „Veď si aj tak nikoho nenájdem.“ Tu platí, že čo vyžarujete, to aj priťahujete, tak sa podľa toho riaďte. Nemusíte teraz loviť každého, ktorý okolo vás prejde, ale na každú cestu von, dokonca aj so smeťami, si vezmite so sebou úsmev a dobrú náladu.

Autor: Andrea Z.
 

Autor fotografie:www.pixabay.com