Rozchod ako koniec sveta – nikdy !

 

Rozišli ste sa práve s vaším princom na bielom koni a neviete sa dostať z depresie? Verte tomu, že po čase to bude jedna z najlepších vecí na svete. Viem, že to vyzerá nemožné, ale čas všetko vylieči. Nie všetky ženy majú takú silnú povahu, aby zvládli veľký životný šok. Je pravda, že prežiť niečo také je namáhavé a spôsobuje to psychickú záťaž. Hlavne vtedy, keď vy ste iniciátorom rozchodu neboli.
Možno poznáte známe príslovie: ,, Klin sa klinom vybíja .“ Verte tomu, že je to 100 percentná pravda, ale v tomto prípade sa dostanete do začarovaného kruhu, z ktorého sa neviete vymotať. Jeden odíde a ďalšieho máte na krku. Je celkom normálne, že si svojho princa nahradzujete iným mužom a máte pocit, že stále ste pre niekoho príťažlivá,  krásna a hlavne chcená. Musíte si však dať pozor na to, aby to neskončilo iba pri sexe hoci vy budete dúfať v nejaký vrúcny vzťah a dostanete sa opäť do citových problémov.
Tak ako väčšina žien, aj ja, sme večné romantičky a dúfame v niečo večné a krásne. Je viac ako pravdepodobné, že život v rozprávke skutočnosťou byť nemôže, ale my si ho k nej môžeme aspoň priblížiť.
Dôležité je, aby sme nepodľahli depresiám. Treba si uvedomiť, že sme krásne jedinečné stvorenia a iste na nás niekto čaká. Nikto nevie kedy a kde sa objaví ten správny. Hlavne treba veriť, že príde, a to, keď to najmenej čakáme. Niekedy to je o týždeň, inokedy o rok, ale niekde tam je.
Má zmysel vôbec chcieť naspäť niekoho, kto nás nechal? Až 85 % žien sa o to snažilo. A výsledok? Opätovné sklamanie z partnera, v lepšom prípade neúspešný pokus. My ženy, sa vieme prispôsobiť snáď všetkému. Partnerovým náladám, koníčkom, tak prečo sa neprispôsobiť konečne sebe a začať ďalšiu kapitolu. Sama s hrdosťou a hlavne s úsmevom.
 
Michaela Luxová

 Autor fotografie:

Image: Salvatore Vuono / FreeDigitalPhotos.net