DENNÍK RELAX - Milovanie na pláži? Áno, či nie ?

Milovanie na pláži? Áno, či nie ?

Aj vás láka romantika v podobe sexu na pláži? Ako sa vraví, zakázané ovocie chutí najlepšie, ale ak zatúžite po tomto plážovom adrenalíne pri šumení mora, najskôr si to dobre premyslite.

  • Nie je to ako vo filme

Na obrazovke vyzerá milovanie na pláži veľmi jednoducho. Scény o tom, keď sa vám piesok dostane nielen do úst, ale aj do intímnych partií sa akosi vždy stratia. Aj napriek tomu, že si dáte pod seba deku, žiadne „gymnastické polohy“ nehrozia. Aby ste sa vyhli piesku po celom tele, užite si milovanie radšej v klasickej misionárskej polohe.

  • Pozor na morskú vodu

Ak aj vás vzrušuje predstava milovania vo vlnách mora, rýchlo na ňu zabudnite. Slaná morská voda telo poriadne vysuší, čo na intímnych miestach bude skôr nepríjemný zážitok. Nehovoriac o tom, že rozbúrené vlny prskajú všade, a ak si nebude chrániť oči okuliarmi, vaše milovanie skončí skôr ako sa nazdáte. A povedzme si úprimne, milovanie s potápačskými okuliarmi nie je veru sexi.

  • Stavte na jednoduché oblečenie a lubrikant

Ak máte v pláne plážové milovanie, určite si vyberte zo skrine čo najjednoduchšie oblečenie. Letné šaty, ktoré idú ľahko dolu a dobre vytriasť od piesku. Myslite tiež na to, že milovanie vo vode vás pripraví o váš prirodzený lubrikant, takže nie je na škodu hodiť si do tašky lubrikačný gél. Ideálne sú tie, ktoré sú založené na silikónovej báze, pretože ostatné sú v prípade sexu vo vlnách mora úplne zbytočné a bezmocné.

  • Stojí vám to za pokutu?

Dovolenky v nás zväčša vyvolávajú pocit, že si môžeme dovoliť takmer všetko, viac sa vieme odviazať a uvoľniť. Sex na pláži k tomu však nepatrí. Na pláži často narazíte na strážnikov, ktorí vám spravia nie len publikum, ale naparia vám poriadnu pokutu. Riadne vysoká pokuta hrozí v Španielsku a v Portugalsku, tam si za to môžete posedieť aj vo väzení. V Turecku sa môžete dostať za sexuálne hrátky na verejnosti až na dva mesiace do väzenia. Chorváti tiež nie sú zhovievaví a ak narazíte na neprajného policajta, aj tu vám hrozí nielen pokuta, ale pobyt za mrežami. Ak sa svojej predstavy neviete vzdať a rozhodnete sa do toho ísť, vyberte si Bulharsko, tam namiesto pokuty dostanete len morálnu prednášku.

Na záver už zostáva iba si riadne premyslieť, či vám táto dovolenková zábava stojí za to. V prípade, že vás nechytia a vydržíte piesok aj v intímnych partiách, budete mať zážitok na celý život. Ak vás však prichytia, zážitok na celý život budete mať tiež, akurát v inej forme.

Autor: Andrea Z.


 

Autor fotografie:www.pixabay.com