Čo tak si trochu začarovať?

 

Čarovanie a narábanie s bielou mágiou nepatrí len do sveta fantazijných filmov a rozprávok, ale i do nášho reálneho sveta. Zdá sa vám to nemožné? Skúsime vás presvedčiť o opaku.
 
Biela mágia si vyžaduje len pevnú vôľu a pár vedomostí a trikov, ktoré sa dajú ľahko naučiť. Základom je mať vlastný ochranný amulet. Môže byť ním čokoľvek z prírody – od kamienka, cez lupene ruže, kôru stromu alebo kúsku hadej kože. Svoj amulet musíte stále nosiť pri sebe a veriť, že má moc vás ochrániť. Po tomto základnom kroku môžete začať používať mágiu. Ako na to? Veľmi jednoducho. Prvým „trikom“ je predstavovať si okolo seba biele vajíčko. Vajíčko žiari vôkol vás bielym svetlom, kým vy ste uprostred neho. Táto vizualizácia vás ochraňuje pred okolitým svetom, najmä pred negatívnymi energiami navôkol, ktoré sa vás už nemôžu dotknúť, pretože žiara z vajíčka ich pohltí. Predstavovanie si ochranného obalu je mocným pomocníkom pri výmene energií, pretože prijímate len pozitívnu energiu, ktorá vás povzbudí, a vylučujete negatívnu, ktorá vás oberá o chuť do života. Preto vždy, keď sa ocitnete v spoločnosti, kde sa cítite neisto a skľúčene, si vytvorte okolo seba ochranné vajíčko a myslite pozitívne.
 
Ak ste už ochránení a máte svoj amulet, môžete symbolicky regulovať vaše vzťahy s ľuďmi. Na posilnenie svojich vzťahov využívajte energiu zeme. So zemou sme spojení akousi neviditeľnou silou, ktorá nás všetkých zdržuje do hmotného sveta. Ak niekoho milujete a chcete, aby z vášho života neodišiel, vizualizujte si tieto neviditeľné sily ako pupočnú šnúru, vychádzajúcu z vás a napájajúcu sa na osobu, s ktorou chcete byť spojení. Naopak, ak chcete niekoho vylúčiť zo svojho života, je imaginácia ohňa v takomto prípade veľmi nápomocná. Zhromaždite všetky spomienky na túto osoby vo svojich myšlienkach a potom ich jednoducho spáľte. Nič nie je efektívnejšie na prerušenie vzťahov. Na očistenie sa od všetkých hádok, nevraživosti či žiarlivosti využite liečivú silu vody. Okúpte sa v nej a vnímajte, ako preteká pomedzi vaše prsty a stráca sa – presne tak sa stráca i váš negatívny pocit či nedobrá skúsenosť. Vyčarujte si bielou mágiou ochranu, dobré vzťahy a očistu tela i ducha. Nech sú vám prírodné sily naklonené!
 
Veronika Kalinová