Čo prezrádza krvná skupina o sexe

Povedz mi, akú máš krvnú skupinu a ja ti poviem, aký si v posteli. Podľa jednej japonskej štúdie, podáva krv človeka informáciu o sexuálnych kvalitách. Preto sa v Japonsku najnovšie zisťuje nie znamenie horoskopu ale krvná skupina.
Vari nahradia krvné skupiny horoskopy? Prinášame vám informáciu o tom, čo prezradí krvná skupina o JEHO silách a slabostiach v posteli. A tiež sa dozviete, čo očakáva ONA pri sexe.

Krvná skupina 0
Tento typ má silnú vôľu, presadzuje svoje ciele a všeobecne je agresívny. Preto je do postele priam výhrou. Čo sa však týka výdrže, nie je do postele často tým pravým. Muži a ženy s krvnou skupinou 0 veľa a tvrdo pracujú, sú tvrdohlaví a často aj bezohľadní.

Krvná skupina A
Tento muž nie je stvorený pre lásku na jednu noc. A- typy sú opatrné, nervózne a skôr introvertné. Preberajú zodpovednosť, dbajú aj na mienku okolia, sú lojálni a čestní. Za tohoto muža sa kľudne môžete vydať.

Krvná skupina B
Majitelia tejto krvnej skupiny sú perfektné typy na flirt. Muži aj ženy s touto krvnou skupinou radi oslavujú, sú zvedaví, rýchlo sa nadchnú a túžia po dobrodružstvách. Ale veľmi rýchlo sa začnú nudiť a nikomu nedôverujú.

Krvná skupina AB
Ľudia s touto krvnou skupinou sú súcitní, plní porozumenia, priateľskí, ochotní pomôcť, sebavedomí, diplomatickí, hrdí a ťažko preniknuteľní. Napínavé dobrodružstvo je s nimi zaručené!

(-de-)


 
Autor fotografie:

Image courtesy of [image creator name] / FreeDigitalPhotos.net