Čo na nás muži hrajú . . .

 

Každá z nás sa už dostala do situácie, kde sme si mysleli, že muž, o ktorého máme vážny záujem je k nám ľahostajný a odmeraný. Zo začiatku nám písal správy, snažil sa nás kontaktovať a svojim spôsobom rozmaznávať slovami. Samozrejme, že my ženy večné romantičky, teda aspoň drvivá väčšina, sme sa začali namotávať, až sme sa dostali do situácie, kde sme sa stali zúfalými. Ale ja mám teraz pre vás dobrú správu. Nie je všetko tak, ako sa na prvý pohľad zdá. Muži sú zvláštne tvory, ktoré si myslia, že ich len tak ľahko neprekukneme. Ale zabúdajú na jedno, že my vieme, čím sa riadia.
 
Trpezlivosť ruže prináša
Aj, keď si myslíme, že muži sú tvrdí a majú menší potenciál citov ako my, sme na veľkom omyle. Možno, že to znie nereálne, ale aj oni sa boja sklamania a odmietnutia, a tak častokrát sa skrývajú za svoje veľké ego. Muži, bohužiaľ, vedia vycítiť od žien, kedy majú o drsné pohlavie vážny záujem, a preto sa zdráhajú citov a namotania sa. Chcú zistiť, či vieme vydržať takéto napäté situácie, lebo ktorý muž chce byť kontrolovaný na každom kroku. Stačí vyčkať tváriť sa odmerane a oni sa ozvú. Muži sa riadia pravidlom číslo tri. To znamená, že nechať čakať a ozvať sa jej po troch dňoch. Potom zistia, že len tak ju dostať je nemožné, a to ich začne lákať.
 
Žiarlivosť – zlá vlastnosť
Muži dobre vedia, že keď sa pozerajú po ženách v spoločnosti inej, iba ju skúšajú. Ktorý muž by chcel žiarlivé dievča, ktorá ho komanduje na každom kroku. Jednoznačne by sme sa mali vyhnúť otázkam, je krajšia ako ja? Ona ma lepší zadok, a podobne. Muži neznášajú takéto otázky, veď nás ľúbia preto aké sme.
 
Nedostupnosť
Zabudnite na známu vetu, musím počkať a hrať sa na nedostupnú. Všetci vieme, že je to len hra, a tak netreba váhať, keď si myslíme, že chceme vo vzťahu pokračovať. Samozrejme, že prvé rande prenecháme maximálne bozkom, ale ak sa to vyvíja ako sa má a podľa našich predstáv, netreba váhať a zahrávať sa s ním. Ak nevyskúšame budeme ľutovať. Ale dievčatá, nesmieme zabúdať, že ak chceme byť pre muža, čo najviac príťažlivé musíme sa usmievať hlavne očami. Je známe, že atraktívny človek je ten, ktorý pozerá priamo. Takže žiadne bočné pohľady, ale priamo do očí.
 
Michaela Luxová
 

 Autor fotografie:

Image: photostock / FreeDigitalPhotos.net