Chlap - je najlepšia diéta

 Každá z nás mi dá určite za pravdu, že sme nevyspytateľné osoby. Stále chceme to, čo nemôžeme mať. Žena, ktorá má blond vlasy, chce byť bruneta. Kučeravá chce mať rovné. Tak isto je to aj s našou postavou. Až 90% nežného pohlavia nie je spokojná s tým ako vyzerá. Základom toho, aby sme nabrali na sebavedomí je určite krásna, vyšportovaná postava, ale ako ju dosiahnuť?

Je veľa alternatív, ako by sme mohli získať vytúžené pevné bruško, či pevný zadok. Diéty, počítanie kalórií, či športovanie. Ale jednou z možností je muž. Musíme si nájsť objekt našich snov a ísť na to. Z prieskumov je to vraj najviac overené chudnutie. Stane sa vašou inšpiráciou.
Zabudnime na drastické diéty, na vyčerpávajúce športovanie. Nemusíme sa tak týrať. Stačí, že nájdeme toho správneho. Nesmieme však zabúdať no to, že aj keď sa staneme neodolateľnými kočkami, môže sa stať, že nás odmietne. Hlavne je však nezúfať, keď pre neho nebudeme ideálne, príde iný a my sa budeme cítiť ako žiadané kosti.
Od mužov je však riadne zákerné, že v dnešnej anorektickej spoločnosti od nás vyžadujú postavy typu modelka alebo herečka. Je to smutná predstava. Ženy majú v takých veciach tendenciu uchýliť sa do pozície sivej myšky a nič im na to nepovedať, alebo len nejako nepríjemne odvrknúť. Verte tomu, že v tomto prípade je najlepšia obrana útok. Povedať mu na rovinu, že ani on nie je Brad Pitt a keď sa mu nepáči nech hľadá inde, nebojte sa, ak odíde, ten pravý to nebude.
Je úžasné mať motiváciu. Nejakého pekného chlapa, ale vedzte, že základ je to, aby ste to robili najmä pre seba.
 
Michaela Luxová
 

 
Autor fotografie:

Image: imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net