Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Ako riešiť problémy s erekciou?

Akýkoľvek problém vo vzťahu dokážu narušiť aj to najpevnejšie puto medzi partnermi. Keď sa však jedná o zdravotné problémy, okrem nekončiacich hádok môžu do vzťahu priniesť aj neistotu, či psychické problémy, ktoré vás skôr, či neskôr donútia navštíviť psychológa.

Ako ale riešiť partnerove problémy s erekciou? Poradíme vám.


Nevyčítajte partnerovi tieto problémy


Ak sa potvrdí, že partner má dlhodobé problémy s erekciou, buďte mu oporou. Jedná sa o závažný zdravotný problém, ktorý ak sa nebude liečiť, posteľné chvíle už nikdy nebudú také, ako predtým. Určite partnerovi nevyčítajte problémy s erekciou. Zlepšenie erekcie príde, treba to však riešiť okamžite a nečakať na to, kým to prejde samo.
Páni, vyhovárať sa nemá zmysel. Pripisovať všetko únave vám možno na nejaký čas prejde, určite nie ale navždy.


Stres – hlavný spúšťač


Psychický faktor býva najčastejším spúšťačom problémom s erekciou. Skúste zabudnúť na všetky problémy a sústrediť sa len na milovanie. Vnútorný psychický tlak, ktorý vie zapríčiniť neschopnosť erekcie, vám nepomôže problémy vyriešiť. Práve naopak, situácia sa môže ešte viac skomplikovať. Dodajte si sebavedomie a problémom s erekciou a predčasnou ejakuláciou sa raz a navždy zbavíte.


Ako zlepšiť erekciu?


Pomôcť vám môžu aj tabletky na erekciu. Začnite však pravidelným pitným režimom, obmedzením stresu a vyhýbaním sa stresovým situáciám. Doprajte si viac pohybu na čerstvom vzduchu a venujte sa rôznym športovým aktivitám. Tým, že sa budete udržiavať v kondícii, zvýši sa produkcia testosterónu a vaše telo začne vyplavovať viac endorfínov, ktoré vám dodajú chuť na sex.

Erekciu zlepšíte aj úpravou jedálnička. Zamerajte sa na konzumáciu veľkého množstva ovocia a zeleniny a vyhýbajte sa mastným a vyprážaným jedlám. Zo zeleniny odporúčame hlavne paradajky, ktoré pozitívne vplývajú na krvný obeh a tým aj na vaše srdce.


Autor fotografie:https://pixabay.com/sk/biela-poste%C4%BE-dve-medov%C3%A9-t%C3%BD%C5%BEdne-1822497/