Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Súťaž s Mixit.sk: Mikulášska ponuka pre každý typ osobnosti

Tiež ste sa na Mikuláša tešili naposledy na základnej škole? Tak to sa po ochutnaní prvej Mixit dobroty zmení. Ako každý rok totiž Mixiťáci upiekli mikulášsku nádielku pre anjelikov aj čertíkov, kvôli ktorej sa tú básničku naučíte dokonca dobrovolne! Alebo môžete skúsiť šťastie a vyhrať nádielku v súťaži!

Tak to je nádielka!

Do mikulášskej nádielky môžete na www.mixit.sk vykoledovať jeden z troch špeciálnych zobkacích mixov. A vybrať si môžete podľa toho, či je koledník anjelik alebo skôr šibalský čertík.

Chrumnutie až do neba sa ozve s každou hrsťou Anjelskej nádielky. Zmes orechov poprášená a prevoňaná škoricou, badiánom, klinčekom a vanilkou vás vynesie do nebies a vaše chuťové poháriky si budú chvíľku lebediť aj na obláčiku s chuťou karamelu. Tento mix totiž posiela samo nebo.

Súťaž s Mixit.sk: Mikulášska ponuka pre každý typ osobnosti

Anjelská nádielka, 280 g, 7,89 €. Zloženie: Vianočné orechy z pece, pražené mandle v bielej čokoláde, jadrá mandlí pražené, kakaové vankúšiky, náplň s čokoládovou príchuťou, kokosové plátky, medový banán.

Kto celý rok poslúchal, nech hodí orechom! S pravým uhlím tento rok šetria aj čerti, tak sa v Mixite rozhodli zariadiť sa po svojom. Čertovská nádielka ukrýva pekelne dobrú zmes orechov a niektoré sú zabalené do horkej čokolády tak poctivo, že by ste ich od normálneho uhlia skoro nerozoznali. Pod kotlom chuťovým pohárikom zakúria aj plátky banánu obalené v mede a vlašáky v čokoláde a škorici.

Súťaž s Mixit.sk: Mikulášska ponuka pre každý typ osobnosti

Čertovská nádielka, 350 g, 9,59 €. Zloženie: Mandle v horkej čokoláde s čiernym prachom, jadrá lieskových orechov v horkej čokoláde s čiernym prachom, plátky banánu obalené v mede, jadrá vlašských orechov v horkej čokoláde a škorici, plátky kokosu, mandle (celé), vlašské orechy – jadrá polené, arašidy.

Mikuláš, stratil plášť, našiel ale datle! V Mixite k nim prihodili ešte medový banán, baby figy aj nošu orechov a na svet vykoukla Mikulášska nádielka, ktorá nemusí byť iba za odmenu. Zdravá alternatíva ku koláčikom sa hodí pre malých i veľkých a spoločnosť vám môže robiť ako rýchla desiata pri presune z jednej návštevy na druhú alebo ju môžete mať nasypanú v miske na stole ako zobkanie ku sviatočnému filmovému poobediu.

Súťaž s Mixit.sk: Mikulášska ponuka pre každý typ osobnosti

Mikulášska nádielka, 400 g, 8,69 €. Zloženie: Sušené datle, medový banán, sušené figy, pražené arašidy, kľukva (brusnica kanadská), kešu, mandle, vlašské orechy, sušený physalis, para orechy.

Hriešne dobré, anjelsky jemné a vo veľkom štýle. Mikulášske dobroty sú tento rok ešte vypečenejšie! V Mixite zase raz ukázali, že sa môžete na 6. decembra tešiť snáď ešte viac ako na Ježiška. Tak dobrú chuť. A boli ste dobrí alebo radšej skúsite šťastie v súťaži?

Súťažná otázka:
Z čoho Mixit vyrába uhlíky do Čertovskej nádielky?

A) jogurtová poleva zafarbená jedlým uhlím
B) čučoriedky v horkej čokoláde
C) čokoláda s prírodným čiernym prachom

Správna odpoveď: C) čokoláda s prírodným čiernym prachom

Balík dobrôt od MIXIT vyhráva Kristína Vargová z Tvrdošoviec, Metej Bidulský z Bašky a Miloš Miklovič z Moravian

Srdečne blahoželáme!

 

Súťaž s Mixit.sk: Mikulášska ponuka pre každý typ osobnosti Súťaž s Mixit.sk: Mikulášska ponuka pre každý typ osobnostiSúťaž s Mixit.sk: Mikulášska ponuka pre každý typ osobnosti