Mecom rozšíril PREMIUM sortiment

„Premium produkty sú určené nielen náročným spotrebiteľom, ale všetkým, ktorí obľubujú kvalitné mäso a radi si na ňom pochutnajú,“ hovorí Dušan Nochta, marketing manager spoločnosti Mecom. Originálne receptúry a koreniny, či znamenitá chuť a vôňa zaručia, že si ich zamiluje každý. Produkty prémiového radu majú svieži a originálny obal. Spotrebitelia si môžu pochutnať na 3 šunkách, 2 suchých salámach, 3 párkoch a slanine. Príprava raňajok, obeda či pohostenia pre rodinu a priateľov je s prémiovými produktmi Mecom radosťou. Na zhotovení receptov s použitím týchto produktov sa podieľali aj známi šéfkuchári zo Slovenska a Česka, ktorí prinášajú jedinečné recepty do vašej kuchyne.

Mecom rozšíril PREMIUM sortiment

Novinka

  • Premium párky s vysokým podielom mäsa

Po úspešnom uvedení prvej vlny PREMIUM výrobkov, prináša MECOM na trh dva druhy nových kvalitných párkov s vysokým podielom mäsa.
Cisárske párky s obsahom mäsa až 97% neobsahujú glutaman, majú znížený podiel soli a sú v krátkej verzii. V kuchyni ich využijete pri príprave akéhokoľvek jedla. 

Mecom rozšíril PREMIUM sortiment Mecom rozšíril PREMIUM sortiment

  • Teľacie párky sú ďalšou novinkou radu Premium s podielom mäsa 81%,

z toho 41% tvorí teľacie mäso. Sú balené v prírodnom teľacom čreve, údené na bukovom dreve a tiež v krátkej verzii. Pochutnajú si na nich malí i veľkí labužníci.

Mecom rozšíril PREMIUM sortimentMecom rozšíril PREMIUM sortiment

Inšpiratívne a chutné recepty z Premium produktov nájdete na stránke www.viemecovamchuti.sk.

Mecom rozšíril PREMIUM sortiment



Súťažná otázka:


Mecom rozšíril PREMIUM sortimentNa koľkých produktoch Premiového radu od spoločnosti Mecom si po novom môžu spotrebitelia  pochutnať?

Správna odpoveď: 9 produktov

Knihu posielame: Veronike Petrušovej do Komárna, Františkovi Petríkovi zo Spišskej Novej Vsi a Vendelínovi Beňovi z Valašskej Belej

Srdečne blahoželáme!