Ako chutia Vianoce

November sa prehupol do svojej druhej polovice a Vianoce nám čoskoro zaklopú na dvere. Aj keď si všetko vopred dobre naplánujete a s prípravami začnete včas, určitému predvianočnému zhonu sa obvykle úplne nevyhnete. Môžete ho však aspoň trochu minimalizovať a premyslieť si v predstihu výber darčekov pre svojich najbližších.

Obdarujte svojich blízkych originálne

Pod stromčekom určite nebudú chýbať tradičné darčeky ako ponožky, rukavice, pyžamo či kozmetický balíček. Možno sa ale chcete tento rok obvyklým darčekom vyhnúť a obdarovať niekoho originálnejšie. Zaujímavým tipom môže byť darčekový poukaz na kurz varenia od Chefparade. Jedná sa o školu, organizujúcu kurzy varenia pre verejnosť. Nie je potrebná žiadna špecifická úroveň znalostí, kurzov sa teda môžu zúčastniť aj úplní začiatočníci. Osvoja si tak kvalitné základy varenia, ktoré budú môcť ľubovoľne ďalej rozvíjať. Skúseným kuchtíkom zas kurzy prinesú možnosť vyskúšať si niečo nové či exotické.

Ako chutia Vianoce

Kurzy všetkých chutí a vôní

Výhodou darčekového poukazu je, že obdarovaný si sám môže zvoliť kurz podľa svojej chuti. Majú Vaši známi radi sofistikovanú francúzsku kuchyňu? Na kurze sa naučia všetko potrebné, aby zvládli prípravu aj takých špecialít, ako je créme brulée či tartar z lososa. Sú milovníkmi tradičnej talianskej kuchyne? Na kurze sa naučia nielen to, že cestoviny je možné pripraviť na tisíc možných spôsobov, ale aj to, ako vykúzliť romantický dezert ako od pravého Taliana. Alebo vašich blízkych skôr láka exotickejšia thajská, indická či mexická kuchyňa? Všetky tieto kurzy a mnohé ďalšie nájdete v ponuke na webe Chefparade.sk. Prihlásiť sa môžu jednotlivci aj skupiny, môžete sa teda inšpirovať aj ako zamestnávateľ a pripraviť pre svojich zamestnancov netradičný zážitok začlenením niektorého z kurzov medzi svoje teambuilding aktivity.

Ako chutia Vianoce

Ešte jeden darček

Všetky kurzy sa nesú v znamení dobrej nálady a popri získaných znalostiach a receptoch je odmenou pre účastníkov aj pochutnanie si na vlastných výtvoroch v závere kurzu.
Vravíte, že sa Vám uvedené kurzy fakt pozdávajú? Zúčastnite sa spolu s Vašimi známymi! Koniec koncov, nikde nie je napísané, že by ste na Vianoce nemohli obdarovať aj sami seba!
Prajeme Vám pohodu, úprimnú radosť a dobrú chuť (nielen) pod vianočným stromčekom so Chefparade!

Ako chutia Vianoce