Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Nový Cirkus Younak

24.3.2020 o 19.oo Nový Cirkus Younak - Multižánrové predstavenie s medzinárodným hereckým a tanečným obsadením.

 

 Originálne spojenie divadla, humoru, akrobacie, živej dievčenskej muzičky a folklóru. Tajomný príbeh najväčšieho slovenského hrdinu tak ako ho nepoznáte. Bol Juraj Jánošík neobyčajný hrdina alebo obyčajný zlodej? Cieľom cirkusovej show s prvkami commedie dell´arte nie je podať svedectvo o jeho živote, ale sprostredkovať emócie, ktoré sa s ním spájajú. Túžba po slobode, bohatstve, spravodlivosti, ale aj témami ako láska, zločin či trest. Cirkus Younák získal Cenu Objav roka na Medzinárodnom festivale humoru a satiry Kremnické gagy. Po úspešnom zahraničmom turné sa opäť vracia domov na Slovensko. Nenechajte si ujsť jedinečný umelecký zážitok. Cirkus úplne inak - i love You Younák!

 Účinkujú: Barbora Priester, Victória Priester, Lucia Priester, Miriam Urbánová, Denisa Hanušovská, Ján Minárik, Jakub Halgoš, Denis Seliak, Alexander Müller, Monika Lobb, Didac Cano, Adrian Schvarzstein a Roman Vykysalý ( medzinárodné herecké obsadenie, tanečníci, akrobati)

Námet: Pavol Kelley  Réžia: Adrián Schvarzstein  Produkcia: Katarína Pokorná Dramaturgia: Juraj Bielik  Hudba: Pavol Hubinák a Pavol Bartovic  Kostýmy: Dana Kleinert

Scénografia: Peter Janků  Pohybová spolupráca a choreografia: Stanislav Marišler

VSTUPENKY sú už v predaji: POKLADŇA Domu umenia a na www.ticketportal.sk  ( 19 – 21 – 22 / 20 – 22 – 23 Euro )