DENNÍK RELAX - Vianoce sa blížia: Zariaďte detskú izbu v rozprávkovom štýle!

Vianoce sa blížia: Zariaďte detskú izbu v rozprávkovom štýle!

Čas neúprosne letí a pomaly sa môžeme začať chystať na najobľúbenejšie sviatky v roku – Vianoce! Tie milujú nielen deti, ktoré stále veria, že darčeky nosí Ježiško, ale i dospelí, ktorí sa tak prostredníctvom rozprávok, výzdoby a vianočného pečenia môžu opäť na chvíľu preniesť do detstva. A čo je krajšie, ako si bezstarostne vychutnávať sviatky lásky a pohody v kruhu tých najbližších?

Preneste ríšu rozprávok k tým najmenším

Obľúbení hrdinovia komiksov, veselé autíčka, princezné, zvieratká a mnohí iní hrdinovia môžu zahviezdiť aj vo vašej detskej izbe prostredníctvom nábytku a doplnkov v populárnom rozprávkovom duchu. Ktorý drobček by nechcel zaspávať v postieľke s červeným Bleskom McQueenom, či ružovou Barbie? Postieľky s obrázkami dokážu vaše dieťa vtiahnuť do ríše snov behom chvíľky. Nábytok a celkový ráz izby vášho dieťaťa dokážete skvelo zladiť tak, aby malo pocit, že sa naozaj nachádza v detskom svete, vo svojom kráľovstve, kde nič nie je nemožné. Zásuvky, stolík, police aj stoličku dokážete s obľúbeným motívom zladiť farbou i prevedením, podobne ako pohovku, kde si dieťa oddýchne spolu s kamarátmi.

Aj študentovi môžete na Vianoce darovať izbu podľa predstáv

Samozrejme, že malý školáčik a dospievajúce dieťa má iné potreby, čo sa týka detskej izby ako bábätko či škôlkar, aj jemu však dokážete vyhovieť štýlovým sektorovým nábytkom, ktorý bude dokonalo spĺňať jeho predstavy. Detský nábytok, ale aj ten študentský si môžete zakúpiť aj v zostave, ktorá obsahuje posteľ, písací stôl, skriňu a rôzne odkladacie priestory, ktoré dieťa využije na odloženie oblečenia, hračiek, kníh či iných školských potrieb. V ponuke je aj baby izba zložená zo sektorového nábytku, ktorý si môžete vyskladať sami.

Chcete deti potešiť? Nezabudnite na doplnky

Sú to maličkosti, ktoré však dokážu izbičku dotvoriť tak, aby jej nič nechýbalo. Detské vešiaky, stoličky s obľúbeným stolčekom na hranie s rozprávkovým motívom, ale aj závesy, svetielka či vankúše pripomínajúce najmenším ich obľúbené rozprávky dokážu vytvoriť detský svet, v ktorom sa váš drobec bude cítiť ako v raji!