DENNÍK RELAX - Zaujmite v každej spoločnosti a ochráňte svoj iPhone

Zaujmite v každej spoločnosti a ochráňte svoj iPhone

Čo sa vám vybaví, keď sa povie jablko? Ak mobilný telefón s logom zobrazujúcim spomínané nahryznuté ovocie, je jasné, že patríte medzi fanúšikov tejto imidžovej značky, ktorá je vo svete elektroniky ikonickým pojmom. Na najnovšie výrobky firmy Apple sú jej priaznivci ochotní čakať celé dlhé hodiny a kempovať aj v zime na chodníku pred predajňou, aby sa k svojim obľúbeným výrobkom dostali prví. Je len logické, že sa o svoje hračky snažia aj patrične starať.

Medzi základnú starostlivosť patria obaly, puzdrá a tvrdené sklá na iPhone.
Tak ako na ostatné mobilné zariadenia, tak i na iPhone existujú nespočetné množstvo rôznych variácií krytov, puzdier i obalov tak, aby si každý záujemca dokázal vybrať presne podľa svojich estetických a záujmových preferencií. Vybrať si môžete z krytov vyrobených z rôznorodých materiálov a farebných kombinácií. 

Na akýkoľvek si spomeniete, taký môžete mať
Uprednostňujete silikón, plast alebo hliník? Alebo máte radšej materiály aspoň sčasti pripomínajúce prírodu? V tom prípade máte k dispozícii puzdrá so syntetickej kože. Áno, zo všetkých týchto materiálov sa obaly na iPhone vyrábajú. Silikónové a plastové sú logicky najlacnejšie, ale i tu výnimka potvrdzuje pravidlo a niektoré z nich, tie dizajnovo prepracovanejšie, štýlovejšie a odolnejšie, sa cenovo vyrovnajú i hliníkovým krytom.

Dôležité je nielen z čoho kryt je, ale i ako funguje a chráni
Ak si zvolíte ten najlacnejší kryt, zväčša ide len o ochranu zadnej časti mobilného zariadenia. Ak chcete, aby ste ho mali chránené, musíte si na displej prikúpiť buď obyčajnú fóliu, alebo pevnejšie tvrdené sklá, ktoré váš iPhone ochránia i pri drsnejšom páde. Ak chcete teda váš telefón ochrániť dokonale, buď mu doprajete zadný kryt v kombinácii s tvrdeným sklom, alebo máte možnosť zvoliť obal iPhone puzdro, ktoré telefón ochráni súčasne spredu i zozadu. Také sú napríklad flip case obaly alebo úplná novinka a vychytávka, 360-stupňový kryt pre Iphone. Takéto puzdro ochráni mobil tak pred poškriabaním zadnej časti telefónu, ako i pred poškriabaním a zničením displeja. Materiál je teda veľmi odolný, ale veľmi príjemný na dotyk, navyše sa dobre čistí.

Imidž nie je nanič
Väčšina ľudí si nekupuje jeden kryt, ale hneď niekoľko. Vďaka pomerne priaznivým cenám obalov, krytov a rôznych fólií si zo svojho mobilu môžu vyčarovať spoločníka podľa nálady, a akcie, na ktorú sa chystajú. Tieto imidžové puzdrá sa totiž vyrábajú nielen v rôznych farebných vyhotoveniach, ale tie luxusnejšie sú doplnené o drobné kamienky pre všetkých tých, ktorí chcú ešte viac zaujať a vyniknúť v každej spoločnosti.