DENNÍK RELAX - Sklady na prenájom: Využite ich skvelú polohu v Bratislave

Sklady na prenájom: Využite ich skvelú polohu v Bratislave

Nájsť sklady v Bratislave v dobrej lokalite a s dostatočnou kapacitou nie je jednoduché. Spoločnosť BTS Cargo & Hangar Services, a.s. má k dispozícii na prenájom priestory, ktoré spĺňajú tieto náročné kritériá. Kde ich nájdete?

Zefektívnite logistiku výhodným miestom

Centrum Bratislavy je pre nákladnú prepravu ťažko dostupné a kvôli rastúcemu počtu áut na cestách je časovo náročné dostať sa tam. Aj preto je dôležité nájsť sklady na ľahko dostupnom mieste bez obmedzení a s jednoduchým napojením na hlavné dopravné ťahy. Práve také sklady v Bratislave ponúkame na prenájom. Kde sa nachádzajú? V revitalizovanom logisticko-priemyselnom komplexe v areáli bratislavského letiska.

Táto lokalita je výnimočná nielen svojou dostupnosťou, ale aj tým, že je súčasťou novovznikajúcej obchodnej zóny v Bratislave. Na dosah máte nielen medzinárodné letisko, ale aj mestský obchvat a diaľnicu D1, vďaka ktorej môžete zefektívniť logistický proces v rámci vnútroštátnej a medzištátnej prepravy. Veľkým plusom je aj vybavenosť lokality – nájdete tu obchodné domy, stravovacie zariadenie v areáli a v blízkosti skladov sú k dispozícii na prenájom aj kancelárie.

Aké sklady ponúkame na prenájom
Spoločnosť BTS Cargo & Hangar Services, a.s. ponúka viacero druhov skladov na prenájom. Od menších priestorov s rozlohou 100 m2 s jednoduchým vybavením a systémami až po sklady s veľkosťou 2500 m2. Líši sa aj úroveň ich vybavenia – niektoré z nich disponujú klimatizáciou, iné majú kamerový systém a v ďalších sú súčasťou skladových priestorov aj kancelárie. Okrem samotných skladov na prenájom ponúkame aj hangáre pre lietadlá. Ak je pre vaše podnikanie dôležitá letecká preprava, túto možnosť rozhodne oceníte. Záleží len na vás a vašich potrebách, ktorý zo priestorov si vyberiete.

Prečo si prenajať sklady od nás?

Spoločnosť BTS Cargo & Hangar Services, a.s. neustále investuje prostriedky do skvalitnenia a zlepšenia svojich služieb a výnimkou nie sú ani sklady na prenájom. Aj vďaka nášmu prístupu spolupracujeme s významnými spoločnosťami zo Slovenska aj zahraničia. Našou veľkou výhodou je skvelá lokalita s veľmi dobrou vybavenosťou a ľahkou dostupnosťou. Samozrejmosťou pre nás je strážna služba, ktorá zabezpečuje priestor areálu 24/7. Okrem toho sa môžete spoľahnúť na dostatok parkovacích miest a našu vlastnú správu nehnuteľností. Chcete sa dozvedieť o týchto priestoroch viac? Pozrite si našu ponuku skladov na prenájom.