DENNÍK RELAX - Doprajte svojej firme reprezentáciu, ako sa patrí

Doprajte svojej firme reprezentáciu, ako sa patrí

Chystáte firemné podujatie v podobe kurzu, školenia, dôležitého rokovania či večierka a veľmi vám záleží na tom, aby ste svoju firmu predstavili v čo najlepšom svetle? V tom prípade nepodceňujte miesto, kde daný míting zorganizujete.

Firemné podujatia sú ideálnom možnosťou, ako získať nové atraktívne kontakty, utužiť vzťahy medzi vedením a zamestnancami, či predstaviť podnik novým potenciálnym zákazníkom a klientom. Pri tomto type mítingov je veľmi dôležitá organizácia. Jednoducho všetko musí byť do detailov premyslené a ísť presne ako hodinky, pričom je jedno, či sa jedná o podujatie vo formálnom či priateľskom štýle.

Myslite na to, kde celú akciu usporiadate

Ak vám mimoriadne záleží na prestíži celého mítingu, zvoľte si prostredie, ktoré je typické pre našu krajinu a tým sú hory. Napríklad hotel Grand Jasná sa nachádza v prenádhernom horskom prostredí priamo pod Chopkom, čo môžu účastníci konferencie využiť v zime na lyžovačku a v lete na turistiku. Veď firemné partnerstvá či priateľstvá sa najlepšie utužujú pri voľnočasovom programe.

Ak chcete klientom či zamestnancom ponúknuť ešte niečo naviac, ste na správnej adrese - hotel disponuje nielen veľkou kongresovou sálou, ale aj skvelo vybaveným wellness centrom, horskou plážou pod holým nebom, disko barom a mnohými ďalšími atrakciami. Ubytovanie Jasná je jednoducho pre vašu firmu tým pravým orechovým a klienti na chvíle v tomto prekrásnom prostredí len tak ľahko nezabudnú.

K firemnému mítingu patrí ubytovanie a gastronómia

Konferenčné priestory sú pre firemné stretnutia alfou a omegou, no potrebné je zabezpečiť aj chutné pohostenie a ubytovanie, pretože podujatia v rámci podnikov trvajú väčšinou niekoľko hodín či dní. Čo sa týka ubytovania, hotel Grand Jasná ponúka okrem konferenčných priestorov aj 151 elegantných, skvelo vybavených izieb a apartmánov v čistých líniách. Isté je, že aj to účastníci mítingu ocenia.