DENNÍK RELAX - V Toronte mal svetovú premiéru dokument o speváčke Lady Gaga //


Svetová premiéra nového dokumentárneho filmu Gaga: Five Feet Two režiséra Chrisa Moukarbela zožala na 42. ročníku Medzinárodného filmového festivalu v Toronte (TIFF) divácke ovácie. Premietaniu filmu predchádzalo intímne hudobné vystúpenie speváčky.

Dokument sleduje najintímnejšie chvíle života speváčky, od práce na albume Jeanne, cez návštevy lekárov pre chronické bolesti zo zranenia kĺbu, až po prípravy vystúpenia v polčase Super Bowlu 2017. „Niekedy bolo ťažké prežívať bolesť a byť pri tom natáčaná, ale bolo to tiež oslobodzujúce,” zaspomínala Gaga.

Osobné tragédie a starosti


Vo filme sa okrem speváčky objaví aj jej najbližšia rodina a spolupracovníci, pričom popri bežných veciach, ktoré spolu riešia, sa nevyhýbajú ani osobným tragédiám a starostiam. „Tento film nie je môj, ja som len jeho súčasťou,” uviedla Lady Gaga, vlastným menom Stefani Joanne Angelina Germanotta, počas otázok a odpovedí, ktoré nasledovali po jeho premietnutí.

Na otázku, ako jej úspech zmenil súkromný život, Gaga odpovedala: „Je dôležité pamätať si, že nezáleží na tom, koľko odmietnutí a sklamaní nás v živote postretne, nikdy si nesmieme prestať vážiť samých seba”.

Potvrdila prácu na novom albume


Speváčka tiež potvrdila prácu na ďalšom, v poradí šiestom hudobnom albume, predtým sa však rozhodla na čas sa stiahnuť a oddýchnuť si. „Potrebujem si oddýchnuť. Neviem ako dlho, ale to neznamená, že nebudem ďalej tvoriť. Niečo už mám pripravené, ale neprezradím vám. Teraz musím hlavne pribrzdiť a zotaviť sa,” dodala Lady Gaga na záver.

Dokument Gaga: Five Foot Two bude dostupný na Netflixe od 22.septembra 2017.

Viac k témam: film, hudba, Lady Gaga
Zdroj: Webnoviny.sk - style="text-decoration: underline">V Toronte mal svetovú premiéru dokument o speváčke Lady Gaga © SITA Všetky práva vyhradené.

 Články z rubriky: Pikošky a zaujímavosti

King Shaolin zverejnili klip k piesni Born Free!, sleduje členov kapely od narodenia po súčasnosť
Joe Satriani vydá 12. januára album What Happens Next

Joe Satriani vydá 12. januára album What Happens Next

Americký gitarista Joe Satriani vydá 12. januára album What Happens ..

Triler Čiara je slovenským kandidátom na prestížneho Oscara

Triler Čiara je slovenským kandidátom na prestížneho Oscara

Slovenským kandidátom na prestížne filmové ocenenie Oscar v kategórii Najlepší ..

Zverejnili nominácie na DOSKY 2017, najviac získalo Slovenské národné divadlo

Zverejnili nominácie na DOSKY 2017, najviac získalo Slovenské národné divadlo

Nominácie na ceny DOSKY 2017 sú už známe a viac ..