DENNÍK RELAX - Nocadeň zverejnila videoklip ku skladbe Čítaš mi z pier, zahrala si v ňom Lina Mayer //


Slovenská skupina Nocadeň zverejnila videoklip k pesničke Čítaš mi z pier z výberového albumu Introspekcia (2017). V klipe si zahrala i speváčka Lina Mayer, ktorá v piesni hosťuje.

Miesto natáčania bolo výnimočné


„Videoklip sme nakrúcali počas leta v Maďarsku. Režijne sa ho ujal Ján Varchola. Moja predstava o tom, ako by mal klip vyzerať, bola od začiatku celkom jasná. Chcel som vytvoriť obrazovú metaforu, ktorá by presne vystihovala tú skladbu, ale zároveň som nechcel, aby to pôsobilo prvoplánovo,“ povedal v rozhovore pre agentúru SITA líder Nocadeň Rasťo Kopina.

„Keď som napokon predostrel režisérovi námet k videu, okamžite po ňom skočil a povedal mi, že má jeden skvelý exteriér, ktorý si šetril na nejakú výnimočnú udalosť. Pár dní na to sme sa tam vybrali a to miesto mi doslova vyrazilo dych. Absolútne sa zhodovalo s mojou predstavou a krásne zapadlo do celkovej koncepcie videoklipu,“ poznamenal spevák.Nakrúcanie bolo však podľa neho jedno z najnáročnejších, aké kapela dosiaľ absolvovala. „Chlapci si počas neho užili skutočné bahenné kúpele a my s Linou sme prekonali svoje osobné rekordy v počte spotrebovaných repelentov. Už pri obhliadke toho miesta sme totiž pochopili, že to bude jediná možnosť, ako to celé v zdraví prežiť,“ zasmial sa Kopina.

Pieseň, ku ktorej sa rozhodli nakrútiť videoklip, hovorí o vzďaľovaní sa v partnerskom vzťahu. „Je to pesnička o tom, keď vo vzťahu dochádza k vzájomnému nepochopeniu a zdá sa, akoby uviazol na plytčine,“ priblížil frontman kapely.

Nocadeň po zverejnení klipu plánujú i dva špeciálne narodeninové koncerty, 14. októbra vystúpia v košickej Kunsthalle a 19. októbra zavítajú do bratislavského MMC.Viac k témam: čítaš mi z pier, hudba, Lina Mayer, Nocadeň, slovenská hudba
Zdroj: Webnoviny.sk - style="text-decoration: underline">Nocadeň zverejnila videoklip ku skladbe Čítaš mi z pier, zahrala si v ňom Lina Mayer © SITA Všetky práva vyhradené.

 Články z rubriky: Pikošky a zaujímavosti

Zverejnili nominácie na DOSKY 2017, najviac získalo Slovenské národné divadlo

Zverejnili nominácie na DOSKY 2017, najviac získalo Slovenské národné divadlo

Nominácie na ceny DOSKY 2017 sú už známe a viac ..

Lady Gaga odložila európsku časť svetového turné

Lady Gaga odložila európsku časť svetového turné

Americká speváčka Lady Gaga odložila pre zdravotné problémy európsku časť ..

Televízia Markíza prinesie na obrazovky slovenského Komisára Rexa

Televízia Markíza prinesie na obrazovky slovenského Komisára Rexa

Novinku jej tvorcovia spracovali podľa legendárneho rakúsko-nemeckého seriálu Ko ..

Imagine Dragons vystúpia vo Viedni aj Prahe

Imagine Dragons vystúpia vo Viedni aj Prahe

Americká rocková kapela Imagine Dragons ohlásila zastávky európskeho turné. ..