DENNÍK RELAX - Celeste Buckingham a Samuela Tomečka spojila láska k hudbe, zverejnili videoklip k piesni Shoes //  Speváčka Celeste Buckingham a spevák Samuel Tomeček zverejnili videoklip k spoločnej skladbe Shoes. Duet sa objaví na Tomečkovom albume, ktorý plánuje vydať budúci rok.

Spolupráca ich potešila


Dvojicu interpretov podľa vlastných slov spojila láska k hudbe. „Som veľmi rada, že sa nám so Samuelom podarilo zložiť a naspievať duet. Poznáme sa už dlhšie a potešilo ma, keď ma oslovil na spoluprácu,“ povedala Buckingham.Mladá rodáčka z Zürichu bola pre Tomečka prvou a jedinou voľbou. „Celeste obdivujem ako speváčku a zároveň sme si sadli aj ľudsky. Kamarátime sa aj v súkromí, takže k spolupráci prišlo prirodzene. Som veľmi rád, že sa to podarilo zrealizovať a že sme k pesničke natočili aj videoklip,“ podotkol spevák, v ktorého prípade ide o prvý duet so ženou.

„Celeste mala podmienku, aby skladba bola v anglickom jazyku a aby to nebola balada. Taktiež sme sa dohodli, že ma bude v štúdiu koučovať v angličtine,“ zasmial sa Tomeček.

Samuel ma rád pevnú ženskú ruku


„Ja som rád, pretože sa mi páčia ženy, ktoré majú pevnú ruku. Dúfal som, že so mnou nebude mať veľa práce a myslím, že nakoniec sme to obaja zvládli. Teším sa, že sme si pesničku napísali sami, pretože vyjadruje nás oboch - môj aj jej svet,“ dodal.

Videoklip dvojica nakrúcala v Banskej Štiavnici, Jasnej a na Donovaloch. „Natáčali sme ho so skvelým A-Teamom na čele s Michalom Nemtudom, s ktorým som spolupracoval po prvý raz. Bolo to však pre mňa jedno z najpríjemnejších nakrúcaní, aké som kedy zažil,“ poznamenal Tomeček.

Informácie agentúre SITA poskytla PR manažérka Samuela Tomečka Andrea Pivarčiová.Viac k témam: Celeste Buckingham, hudba, Samuel Tomeček
Zdroj: Webnoviny.sk - style="text-decoration: underline">Celeste Buckingham a Samuela Tomečka spojila láska k hudbe, zverejnili videoklip k piesni Shoes © SITA Všetky práva vyhradené.

 Články z rubriky: Pikošky a zaujímavosti

King Shaolin zverejnili klip k piesni Born Free!, sleduje členov kapely od narodenia po súčasnosť
Joe Satriani vydá 12. januára album What Happens Next

Joe Satriani vydá 12. januára album What Happens Next

Americký gitarista Joe Satriani vydá 12. januára album What Happens ..

Triler Čiara je slovenským kandidátom na prestížneho Oscara

Triler Čiara je slovenským kandidátom na prestížneho Oscara

Slovenským kandidátom na prestížne filmové ocenenie Oscar v kategórii Najlepší ..

Zverejnili nominácie na DOSKY 2017, najviac získalo Slovenské národné divadlo

Zverejnili nominácie na DOSKY 2017, najviac získalo Slovenské národné divadlo

Nominácie na ceny DOSKY 2017 sú už známe a viac ..