DENNÍK RELAX - Tu nájdete kde ušetriť!

Tu nájdete kde ušetriť!

Zľavové portály. Odkiaľ k nám prišli a prečo je filozofia zľavových portálov taká úspešná? Celý nápad sa zrodil už v roku 2008, ako inak, v USA- krajine neobmedzených možností. Na Slovensku sa prvé portály ponúkajúce zľavové kupóny tzv. voucher objavili v roku 2010.
Mnohí z vás si možno kladú otázky, či sa poskytovateľom oplatí ponúkať svoje služby, alebo produkty s tak vysokou zľavou. Odpoveď je jednoznačná. Zľavové kupóny sú marketingovou akciou, ktorá je zameraná na získavanie nových klientov. Spoločnosť ponúkne svoje služby za zľavnenú cenu, ľudia si ich kúpia, sú radi, že ušetrili a poskytovatelia majú zároveň naplnené kapacity a k tomu úspešnú marketingovú kampaň a reklamu. Jednoducho spokojnosť na oboch stranách. A to je hlavným cieľom - získanie stálych zákazníkov.

Ako si zabezpečiť zľavový kupón? Je to jednoduché. Vyberiete Ti službu, resp. produkt o ktorý máte záujem, kliknete a následne sa vám zobrazia všetky potrebné informácie. Ďalším kliknutím si ho zakúpite a po zaplatení vám príde na vašu emailovú adresu. Zľavu si uplatníte už u samotného poskytovateľa. Každý zľavový kupón má identifikačný kód, takže je jedinečný. Nemôže tak dôjsť k jeho zneužitiu.

K dnešnému dňu je na slovenskom internetovom trhu vyše sto zľavových portálov. Je to naozaj veľká skupina. Čím sa od seba odlišujú? Jedny ponúkajú služby, iný produkty,no filozofia je na všetkých rovnaká.

Zľavový portál akciezľavy.sk však prináša niečo naviac. Okrem zľavových kupónov, akciových cien, letákov, produktových katalógov aj katalóg firiem. Návštevník tak na jednom mieste nájde, kde ušetriť. Firmy a spoločnosti môžu po bezplatnej registrácii priebežne pridávať svoje aktuálne ponuky, a dostať sa tak bližšie k svojim zákazníkom. Spolupráca výhodná pre všetkých.
KM
Akciezľavy ponukový list