DENNÍK RELAX - Porovnávame ceny potravín vo Vašich obchodoch

Porovnávame ceny potravín vo Vašich obchodoch

Milé čitateľky, Vážení čitatelia

Naša redakcia pripravila pre Vás nový portál akciepotraviny.sk. Portál informuje o akciových cenách potravín a produktov, ktoré ponúkajú potravinové reťazce. Zároveň ich vo Vašom meste, či regióne porovnáva ! Radené sú od najlacnejšej ceny. Porovnávanie cien Vám umožňuje rýchlu orientáciu pri výbere Vami požadovaného tovaru. 25. Mája spustíme aj mobilnú verziu portálu.

Nákupný zoznam
Tovar si môžete pridať do nákupného zoznamu a po ukončení výberu kompletný zoznam vytlačiť + doplniť ďalšie položky, ktoré potrebujete nutne dokúpiť. S týmto zoznamom doporučujeme navštíviť príslušný obchod. Nekúpite kopu zbytočností, v konečnom dôsledku ušetríte. Táto služba je pre registrovaných užívateľov - registrácia je bezplatná.


Sledovanie kategórie

V prípade záujmu Vám bude systém posielať e-mailom sledované produkty vo Vami vybraných kategóriach. Táto služba je pre registrovaných užívateľov - registrácia je bezplatná.


Prajeme Vám pohodový, hlavne prehľadný nákup aj s pomocou nášho portálu pre porovnávanie cien potravín vo Vašich obchodoch  akciepotraviny.sk


Vaša redakcia denníkrelax.sk