DENNÍK RELAX - ZION SPA LUXURY v Grand Hoteli River Park je najlepším spa na Slovensku podľa World Luxury Spa Awards //

ZION SPA LUXURY v Grand Hoteli River Park je najlepším spa na Slovensku podľa World Luxury Spa Awards

 Luxusné spa v bratislavskom Grand Hoteli River Park získalo ocenenie World Luxury Spa Awards. Verejnosť v hlasovaní rozhodla, že ZION SPA LUXURY v 5-hviezdičkovom hoteli na nábreží Dunaja je najlepším spa na Slovensku.

„Ocenenie World Luxury Spa Awards nás veľmi potešilo. Službami, ktoré ponúkame v našom spa, sa snažíme, aby u nás naši hostia zabudli na každodenný stres, oddýchli si pri unikátnych procedúrach a dopriali si dokonalý relax. Sme im vďační, že našu ponuku ocenili aj tým, že za nás zahlasovali v súťaži o najlepšie spa,“ hovorí o prestížnom ocenení Anna Jarinová, riaditeľka ZION SPA.


Súťaž World Luxury Spa Awards oslávi tento rok tretie výročie vzniku a ide o sesterské ocenenie k World Travel Awards, ktoré sa udeľujú v sektore hotelierstva už 24 rokov. Ocenenia patria v oblasti spa a wellness cestovného ruchu medzi najprestížnejšie a v tomto ročníku hlasovalo viac ako 100-tisíc hostí spa po celom svete. Ceny sa tým najlepším za jednotlivé krajiny odovzdávali na slávnostnom gala večeri koncom júla v hoteli JW Marriott Phu Quoc Emerald Resort & Spa vo Vietname.

ZION SPA LUXURY v Grand Hoteli River Park ponúka svojim hosťom prostredie plné relaxu a harmónie a je známe svojím podmanivým dizajnom a bezkonkurenčným výhľadom z najvyššieho 11. poschodia hotela. Nachádza sa priamo na nábreží Dunaja a v relaxačnom bazéne s farebným podsvietením a s hydromasážnymi tryskami sa hostia cítia, akoby plávali priamo s prúdom rieky. Vírivá vaňa a oddychová časť pri bazéne s výhľadom je ako stvorená na relax pri pozorovaní prúdu vody a prírody v akomkoľvek ročnom období. Absolútny oddych na záver dodá privátna relaxačná zóna, či AlphaSphere s viacerými dimenziami, pozostávajúca zo zvukov, svetiel, tepla a vibrácií. Umožňuje jedinečnú formu hlbokej relaxácie v spojení s inšpirujúcim účinkom dodávajúcim energiu.

 Články z rubriky: Wellness, kúpele

Najlepšie hotelové spa na Slovensku je v tatranskom Grand Hoteli Kempinski

Najlepšie hotelové spa na Slovensku je v tatranskom Grand Hoteli Kempinski

Tatranské ZION SPA LUXURY ponúka prostredie v štýle európskej elegancie ..

Posilnite imunitný systém svojho dieťaťa kúpeľnou liečbou

Posilnite imunitný systém svojho dieťaťa kúpeľnou liečbou

Nečakajte na inverzie, zima je pre deti ideálna na pobyt ..

V Bardejovských kúpeľoch pribudol Lekársky singletrack pre rodiny

V Bardejovských kúpeľoch pribudol Lekársky singletrack pre rodiny

Liečivé singletracky a kyslíkové cesty v okolí Bardejova majú viac ..

Doprajte si pobyt v Kúpeľoch Luhačovice s atraktívnou zľavou až 20 %

Doprajte si pobyt v Kúpeľoch Luhačovice s atraktívnou zľavou až 20 %

First minute na rok 2018 platí len do 19. 12. ..