DENNÍK RELAX - Reštaurácie


Reštaurácie

Reštaurácia Steak House Senica

29.01.2015

| Reštaurácie

STEAK HOUSE - je moderná steaková reštaurácia, prinášajúca pohostinnosť a kuchyňu pre obyvateľov a turistov Senice. Na steaky používame hovädzie mäso tej najvyššej kvality, dovážané z južnej Ameriky, chované na prírodnej báze. ..
Čítať ďalej ->
..

Gastrocentrum Veronika Senica

28.01.2015

| Reštaurácie

Predstavujeme Vám firmu, ktorá bola založená v roku 1996. Desať rokov sa zaoberáme výrobou a predajom jedál, polotovarov a výrobou studenej kuchyne. Našou prioritou je domáca strava a výroba špecialít teplej a studenej kuchyne. Gastronomické zariadenie je nefajčiarska klimatizovaná ..
Čítať ďalej ->
..

Salaš Sobotišťan - Kunovská priehrada Senica

26.01.2015

| Reštaurácie

Salaš Sobotišťan sa nachádza pri rekreačnej oblasti Kunovská priehrada v okrese Senica. Pre veľmi dobrú dostupnosť je často vyhľadávaným miestom pre oddych pri výbornom jedle v príjemnom prostredí. Štýlový interiér vytvára neopakovateľnú atmosféru, ktorá spolu s ..
Čítať ďalej ->
..

Penzión ALMADA Zvolen

26.01.2015

| Reštaurácie

Penzion Almada sa nachádza neďaleko centra mesta Zvolen, v tichom a príjemnom prostredí, obklopenom zeleňou. Ponúkame ubytovanie, v našom penzióne sa nachádza reštaurácia, denný bar, kongresová miestnosť a letná terasa. V areáli penziónu sa nachádza tiež ..
Čítať ďalej ->
..

Pizza Piano U Jurka Zvolen

21.01.2015

| Reštaurácie

Rodinná reštaurácia a pizzeria, ktorá sa nachádza v tichom prostredí ( s možnosťou parkovania) rodinných domov nad sídliskom sekier a medzi dvoma dolinami Sekierska a Kráľová. V blízkosti sa nachádza Zvolenská priehrada. ..
Čítať ďalej ->
..

Motorest FORMULA - Kováčová

21.01.2015

| Reštaurácie

Motorest Formula sa nachádza v kúpeľnej obci KOVÁČOVÁ, križovatka ciest č.66 a 1/69 pod výbežkami Kremnického pohoria, na juhozápade Zvolenskej kotliny, 2 km západne od Zvolena. Popri obci vedie cesta R1 z Nitry do Banskej Bystrice. Pri ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia 3vio Zvolen

09.10.2014

| Reštaurácie

Poctivá gastronómia, tradičná kuchyňa a priateľský personál. Novootvorená reštaurácia s veľkým parkoviskom hneď pri vstupe do mesta v smere KE - BA. ..
Čítať ďalej ->
..

Penzión a reštaurácia ŠK Kremnička - Banská Bystrica

31.07.2014

| Reštaurácie

V priestoroch futbalového areálu ŠK Kremnička v Banskej Bystrici sme otvorili nový penzión s reštauráciou. Lacné ubytovanie – 15 eur na jedno lôžko v dvoj a trojposteľových izbách so štandardným zariadením s kúpeľňou, WC, TV, možnosťou ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia Tulipán - Žiar nad Hronom

08.07.2014

| Reštaurácie

Príjemná útulná reštaurácia, v reštaurácií sa nefajčí. Reštaurácia organizuje svadby, kary, krstiny, rodinné a firemné posedenia a iné. Kapacita reštaurácie cca 50 ľudí. ..
Čítať ďalej ->
..

Zámocký hostinec - Zvolen

17.06.2014

| Reštaurácie

Naša štýlová malá reštaurácia pripomína hostinec s príjemnou atmosférou. Interiér je zariadený vkusne a pôsobí príjemne. Varíme pravidelne denné menu, ktoré zároveň ponúkame aj na rozvoz. ..
Čítať ďalej ->
..

Penzion u Satmara - Sliač

12.06.2014

| Reštaurácie

Príďte za oddychom a relaxom do Penziónu a reštaurácie u Satmara, ktorý nájdete v kúpeľnom meste Sliač, medzi Zvolenom a Banskou Bystricou. ..
Čítať ďalej ->
..

Penzión a reštaurácia Hanišberg

29.05.2014

| Reštaurácie

Penzión a reštaurácia Hanišberg Vám poskytuje denne ubytovanie a chutné menu v Krupine v okrese Krupina, v Banskobystrickom kraji. ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia u suseda - Zvolenská Slatina

26.05.2014

| Reštaurácie

Naše reštauračné zariadenia u Suseda sa nachádza v strede Podpolianskej obce Zvolenská Slatina. V domácom prostredí môžete ochutnať široký výber domácich jedál a hlavne rôzne druhy bryndzových halušiek, nakoľko sme obec s bryndziarskou tradíciou. Priestory reštaurácie ..
Čítať ďalej ->
..

Agip & café restaurant - Zvolen

19.05.2014

| Reštaurácie

Reštaurácia otvórená nonstop. V čase podávania obedového menu (11:00 - 14:00) zľava 40 % na ktorékoľvek jedlo. Reštaurácia je otvorená nonstop. Raňajky už od 1,30 €. ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia Koruna - Senica

12.05.2014

| Reštaurácie

Naša reštaurácia bola skolaudovaná v roku 1964. Od tých čias sa veľa zmenilo. Je kompletne zrekonštruovaná. Teraz je k dispozícii fajčiarska a nefajčiarska časť. V lete si môžete príjemne posedieť na terase. Okrem \"meníčka\" ponúkame ..
Čítať ďalej ->
..