DENNÍK RELAX - Reštaurácie


Reštaurácie

Fine Restaurant & Café - Zvolen

16.07.2015

| Reštaurácie

Reštaurácia sa nachádza v priestoroch Tesco Extra, kde súčasťou je aj terasa s celoročným využitím. Ponúkame denné menu aj s rozvozom. ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia Zlatý Sivoň - Kremnica

10.07.2015

| Reštaurácie

Reštaurácia sa nachádza pri hlavnej ceste v smere na Martin – ZH s vlastným parkoviskom. Reštaurácia ponúka počas celého dňa hlavne špeciality z rýb, jedlá mäsité a bezmäsité na objednávku a obslúži Vás milý personál v ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia „Na Kopčanskej“ - Holíč

08.07.2015

| Reštaurácie

Reštaurácia „Na Kopčanskej“ v Holíči má viac ako sto ročnú tradíciu. Vždy bola vedená ako rodinný podnik, ktorý mal v úcte svojich zákazníkov a snažil sa robiť všetko preto, aby sa zákazníci cítili v reštaurácii spokojní ..
Čítať ďalej ->
..

Reštauráciu Jozef II. - Holíč

29.06.2015

| Reštaurácie

Podávame špeciality slovenskej a medzinárodnej kuchyne, domáce pivo, obedové menu, stále menu, sezónne menu. ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia ASTRID - Poprad - Spišská Sobota

24.06.2015

| Reštaurácie

Reštaurácia ASTRID je súčasťou penziónu APROPO nachádzajúce sa v jednom z najstarších slov. miest Spišská Sobota, ktorá je súčasťou mesta Poprad. V štýlovej reštaurácii okrem daného menu si môžete pochutnať na rakúskych špecialitách pečené koleno, cisársky ..
Čítať ďalej ->
..

Gastrotipy na víkend: Dobré jedlo, pivo a príjemná atmosféra na Slovak Food Festivale

19.05.2015

| Reštaurácie

Od štvrtku do nedele 21. – 24. mája 2015 bude na Bratislavskom hrade kraľovať Slovak Food Festival. ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácii TULSI Banská Štiavnica

05.05.2015

| Reštaurácie

Tulsi je miesto, reštaurácia, či aj „sushi & chocolate bar“, kde sa dá vyskúšať množstvo originálnych chutí, jedál z rôznych kútov sveta, ako aj našich domácich receptov z vlastnej kreatívnej produkcie. To všetko môžete zapiť šálkou ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia FORTUNE Banská Štiavnica

05.05.2015

| Reštaurácie

Reštaurácia s terasou, so sedením pre cca 120 ľudí. Krásny penzión a reštaurácia v centre historického mesta Banská Štiavnica zapísaného na listine UNESCO. ..
Čítať ďalej ->
..

Hotel Centrál ** reštaurácia Kremnica

04.05.2015

| Reštaurácie

Dovoľujeme si Vás srdečne pozvať do hotela Centrál, kde Vám ponúkame srdečnosť, pohostinnosť a služby poskytované v strediskách hotela k Vašej spokojnosti. Atraktívnosť hotela zvyšuje samotné mesto Kremnica, ktoré sa môže pochváliť mnohoročnou minciarskou a baníckou ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia DOMA Žiar nad Hronom

09.03.2015

| Reštaurácie

K pôvodnej rodinnej reštaurácií – pizzerii DOMA pribudla v novembri aj v priestoroch bývalej susednej Tatry prijemná reštaurácia DOMA 2, kde sa podáva denné menu. Poskytujeme rozvoz, usporiadame akcie, zábavy, hudobné posedenia s milou obsluhou a rodinnou ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia Trnovce Myjava

06.03.2015

| Reštaurácie

Reštaurácia Trnovce je situovaná v malebnom prostredí Myjavských kopaníc, obzvlášť príťažlivým pre milovníkov prírody. Nachádza sa na okraji mesta Myjava v prekrásnom lesoparku známeho ako PKO Trnovce v blízkosti amfiteátra v ktorom sa každoročne poriadajú medzinárodné ..
Čítať ďalej ->
..

PENZIÓN Q *** Zvolen

25.02.2015

| Reštaurácie

Penzión ***Q s reštauráciou a kaviarnou je nefajčiarskym zariadením s fajčiarskymi zónami. Nachádza sa v pomerne tichom prostredí severnej časti mesta Zvolen volanej Rákoš. ..
Čítať ďalej ->
..

Pizzeria Morgen Senica

09.02.2015

| Reštaurácie

Pizzeria MORGEN - najväčšia a najchutnejšia pizza v meste ! Máte chuť na "najlepšiu pizzu v meste" ? Nemáte chuť na pizzu, ale na výborné jedlá od našich šéfkuchárov ? Navštívte najväčšiu pizzeriu v Senici, pizzeriu Morgen. ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia Fontána Myjava

05.02.2015

| Reštaurácie

Naša reštaurácia FONTÁNA sa nachádza v meste Myjava na Námestí M.R.Štefánika priamo v centre. Vám návštevníkom ponúkame príjemné posedenie v priestoroch reštaurácie. Pre uzavreté oslavy alebo stretnutia máme k dispozícii deliteľné priestory pre 50 až 100 ľudí. V ..
Čítať ďalej ->
..