DENNÍK RELAX - Reštaurácie


Reštaurácie

Reštauráciu Jozef II. - Holíč

29.06.2015

| Reštaurácie

Podávame špeciality slovenskej a medzinárodnej kuchyne, domáce pivo, obedové menu, stále menu, sezónne menu. ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia ASTRID - Poprad - Spišská Sobota

24.06.2015

| Reštaurácie

Reštaurácia ASTRID je súčasťou penziónu APROPO nachádzajúce sa v jednom z najstarších slov. miest Spišská Sobota, ktorá je súčasťou mesta Poprad. V štýlovej reštaurácii okrem daného menu si môžete pochutnať na rakúskych špecialitách pečené koleno, cisársky ..
Čítať ďalej ->
..

Gastrotipy na víkend: Dobré jedlo, pivo a príjemná atmosféra na Slovak Food Festivale

19.05.2015

| Reštaurácie

Od štvrtku do nedele 21. – 24. mája 2015 bude na Bratislavskom hrade kraľovať Slovak Food Festival. ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácii TULSI Banská Štiavnica

05.05.2015

| Reštaurácie

Tulsi je miesto, reštaurácia, či aj „sushi & chocolate bar“, kde sa dá vyskúšať množstvo originálnych chutí, jedál z rôznych kútov sveta, ako aj našich domácich receptov z vlastnej kreatívnej produkcie. To všetko môžete zapiť šálkou ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia FORTUNE Banská Štiavnica

05.05.2015

| Reštaurácie

Reštaurácia s terasou, so sedením pre cca 120 ľudí. Krásny penzión a reštaurácia v centre historického mesta Banská Štiavnica zapísaného na listine UNESCO. ..
Čítať ďalej ->
..

Hotel Centrál ** reštaurácia Kremnica

04.05.2015

| Reštaurácie

Dovoľujeme si Vás srdečne pozvať do hotela Centrál, kde Vám ponúkame srdečnosť, pohostinnosť a služby poskytované v strediskách hotela k Vašej spokojnosti. Atraktívnosť hotela zvyšuje samotné mesto Kremnica, ktoré sa môže pochváliť mnohoročnou minciarskou a baníckou ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia DOMA Žiar nad Hronom

09.03.2015

| Reštaurácie

K pôvodnej rodinnej reštaurácií – pizzerii DOMA pribudla v novembri aj v priestoroch bývalej susednej Tatry prijemná reštaurácia DOMA 2, kde sa podáva denné menu. Poskytujeme rozvoz, usporiadame akcie, zábavy, hudobné posedenia s milou obsluhou a rodinnou ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia Trnovce Myjava

06.03.2015

| Reštaurácie

Reštaurácia Trnovce je situovaná v malebnom prostredí Myjavských kopaníc, obzvlášť príťažlivým pre milovníkov prírody. Nachádza sa na okraji mesta Myjava v prekrásnom lesoparku známeho ako PKO Trnovce v blízkosti amfiteátra v ktorom sa každoročne poriadajú medzinárodné ..
Čítať ďalej ->
..

PENZIÓN Q *** Zvolen

25.02.2015

| Reštaurácie

Penzión ***Q s reštauráciou a kaviarnou je nefajčiarskym zariadením s fajčiarskymi zónami. Nachádza sa v pomerne tichom prostredí severnej časti mesta Zvolen volanej Rákoš. ..
Čítať ďalej ->
..

Pizzeria Morgen Senica

09.02.2015

| Reštaurácie

Pizzeria MORGEN - najväčšia a najchutnejšia pizza v meste ! Máte chuť na "najlepšiu pizzu v meste" ? Nemáte chuť na pizzu, ale na výborné jedlá od našich šéfkuchárov ? Navštívte najväčšiu pizzeriu v Senici, pizzeriu Morgen. ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia Fontána Myjava

05.02.2015

| Reštaurácie

Naša reštaurácia FONTÁNA sa nachádza v meste Myjava na Námestí M.R.Štefánika priamo v centre. Vám návštevníkom ponúkame príjemné posedenie v priestoroch reštaurácie. Pre uzavreté oslavy alebo stretnutia máme k dispozícii deliteľné priestory pre 50 až 100 ľudí. V ..
Čítať ďalej ->
..

Penzión ROSY - Myjava

05.02.2015

| Reštaurácie

O nás Náš Penzión ROSY sme pre Vás otvorili v máji 2008. Nachádza sa v regióne myjavských kopaníc, priamo v centre mesta Myjava. Predstavuje moderné a komfortné ubytovacie zariadenie. Ponúka Vám kvalitné ubytovanie v pokojnom prostredí spojené ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia FIT - PIT Senica

30.01.2015

| Reštaurácie

Slúži ako stravovacie a zábavné zariadenie .Ponúkame široký výber jedál a nápojov ,sezónných špecialít. Každý piatok si môžete vychutnať čerstvé sushi. Cez týždeň aj víkend podávame v čase od 11:00 do 15:00 obedové menu. V ..
Čítať ďalej ->
..

Reštaurácia Matulúv dvúr Sobotište

29.01.2015

| Reštaurácie

V príjemných priestoroch našej reštaurácie Vám ponúkame organizovanie rodinných akcií, svadieb, firemných podujatí, večierkov a iných spoločenských stretnutí. Ponúkame široký sortiment jedál a nápojov, z ktorých si určite vyberiete. ..
Čítať ďalej ->
..