DENNÍK RELAX - UKRADNI SI SVOJ KÚSOK LETA VO VINIACIACH TERRA PARNA

UKRADNI SI SVOJ KÚSOK LETA VO VINIACIACH TERRA PARNA

 Niet krajšieho pocitu, ako sa po náročnom týždni v práci posadiť na terasu s neprekonateľným výhľadom a s pohárom fenomenálneho vínka v ruke. Presne takúto možnosť dostanú všetci, ktorí počas augustových štvrtkov a piatkov v čase od 18-tej do 22-hej hodiny navštívia vinárstvo Terra Parna.

Obec Suchá nad Parnou, v ktorej sa vinárstvo nachádza, je preslávené netradičnou odrodou Modrý Portugal. Rodina Zvolenských sa preto rozhodla nadviazať na tradíciu a vo svojich viniciach vysadila práve túto odrodu. Štepy získali z fragmentov pôvodných miestnych viníc, vďaka ktorým vinárstvo na návštevníkov dodnes dýcha atmosférou ako vystrihnutou z románu Františka Hečka.

Každý augustový štvrtok a piatok sa milovníci dobrého vína, ktorí Terra Parnu navštívia, môžu tešiť nielen na očarujúci západ slnka nad vinicami, ale aj na novú výtvarnú inštaláciu obrazov mladej maliarky Alexandry Barth, ktoré dokonale dopĺňajú moderný interiér vinárstva. Príjemný hudobný podmaz osvieži ducha, jemný podvečerný vánok zase telo. S pohárom dobre vychladeného vína si hneď a zaraz pripomeniete dovolenku pri mori, prípadne sa na tú tohtoročnú dokonale naladíte.

Preto neváhajte, navštívte vinárstvo Terra Parna vždy vo štvrtok alebo v piatok od 18.00 do 22.00 počas celého augusta a ukradnite si svoj kúsok leta.

Miesto:
Vinárstvo Terra Parna, Suchá nad Parnou

Dátum a čas konania:
každý augustový štvrtok a piatok od 18.00 do 22.00Nájdete nás aj na Facebooku www.facebook.com/RegionTirnavia a na Instagrame www.instagram.com/regiontirnavia.

Tešíme sa na vás v Regióne Tirnavia!