DENNÍK RELAX - UKRADNI SI SVOJ KÚSOK LETA VO VINIACIACH TERRA PARNA //

UKRADNI SI SVOJ KÚSOK LETA VO VINIACIACH TERRA PARNA

 Niet krajšieho pocitu, ako sa po náročnom týždni v práci posadiť na terasu s neprekonateľným výhľadom a s pohárom fenomenálneho vínka v ruke. Presne takúto možnosť dostanú všetci, ktorí počas augustových štvrtkov a piatkov v čase od 18-tej do 22-hej hodiny navštívia vinárstvo Terra Parna.

Obec Suchá nad Parnou, v ktorej sa vinárstvo nachádza, je preslávené netradičnou odrodou Modrý Portugal. Rodina Zvolenských sa preto rozhodla nadviazať na tradíciu a vo svojich viniciach vysadila práve túto odrodu. Štepy získali z fragmentov pôvodných miestnych viníc, vďaka ktorým vinárstvo na návštevníkov dodnes dýcha atmosférou ako vystrihnutou z románu Františka Hečka.

Každý augustový štvrtok a piatok sa milovníci dobrého vína, ktorí Terra Parnu navštívia, môžu tešiť nielen na očarujúci západ slnka nad vinicami, ale aj na novú výtvarnú inštaláciu obrazov mladej maliarky Alexandry Barth, ktoré dokonale dopĺňajú moderný interiér vinárstva. Príjemný hudobný podmaz osvieži ducha, jemný podvečerný vánok zase telo. S pohárom dobre vychladeného vína si hneď a zaraz pripomeniete dovolenku pri mori, prípadne sa na tú tohtoročnú dokonale naladíte.

Preto neváhajte, navštívte vinárstvo Terra Parna vždy vo štvrtok alebo v piatok od 18.00 do 22.00 počas celého augusta a ukradnite si svoj kúsok leta.

Miesto:
Vinárstvo Terra Parna, Suchá nad Parnou

Dátum a čas konania:
každý augustový štvrtok a piatok od 18.00 do 22.00Nájdete nás aj na Facebooku www.facebook.com/RegionTirnavia a na Instagrame www.instagram.com/regiontirnavia.

Tešíme sa na vás v Regióne Tirnavia!


 Články z rubriky: Krásy Slovenska

SPOZNAJTE CHUTE MALÝCH KARPÁT NA JESENNOM FESTIVALE VÍNA

SPOZNAJTE CHUTE MALÝCH KARPÁT NA JESENNOM FESTIVALE VÍNA

Celkom 30 vinárov z Malokarpatskej oblasti budú mať možnosť spoznať ..

Cestovanie počas jesenných mesiacov: lepšie ceny a menej turistov

Cestovanie počas jesenných mesiacov: lepšie ceny a menej turistov

Menej turistov pri mori, v horách aj v turisticky obľúbených ..

Poľovnícky salón

Poľovnícky salón

Nová časť expozície v budmerickom kaštieli ..

V SMOLENICIACH SA NEBUDE NIKTO NUDIŤ, ZÁBAVA ČAKÁ MALÝCH AJ VEĽKÝCH

V SMOLENICIACH SA NEBUDE NIKTO NUDIŤ, ZÁBAVA ČAKÁ MALÝCH AJ VEĽKÝCH

Okrem remeselných trhov, maľovania na tvár a lukostreľby ich čakajú ..