DENNÍK RELAX - FESTIVAL LOVELY EXPERIENCE CHYSTÁ „SILENT DISCO“ A VIDEO MAPPING V CENTRE TRNAVY //

FESTIVAL LOVELY EXPERIENCE CHYSTÁ „SILENT DISCO“ A VIDEO MAPPING V CENTRE TRNAVY

Trnavský multimediálny festival aj tento rok prekvapí svojou unikátnosťou. Koncom mája sa môžete tešiť na audiovizuálnu šou, video mapping a novinkou bude nočná „silent“ party v centre mesta, počas ktorej sa predstavia producenti a dídžeji elektronickej hudby.

Lovely Experience predviedol minulý rok veľkolepú svetelnú a multimediálnu show v priestoroch trnavskej synagógy. Jeho organizátori chcú nadviazať na tento úspech a   koncom mája spustia už 6. ročník festivalu.  „Pre tento rok sme sa rozhodli vyskúšať smart formu zábavy priamo v centre mesta. Lovely Experience vytvorí 27. mája audiovizuálny príbeh priamo na stenách historickej budovy Mestskej veže a šokuje aj tých, ktorí nás ako festival poznajú dlho,“ informuje producent Matúš Izakovič.

Špecifikom festivalu Lovely Experience bude audiovizuálna šou v podobe video mappingu, ktorý bude premietaný na Mestskú vežu na Trojičnom námestí v Trnave. „Návštevníci uvidia svetelnú šou, počas ktorej na priečelí mestskej veže bude zobrazená história mesta Trnavy, a neskôr aj vystúpenie pod názvom „vertical dance“, kedy taneční akrobati ukážu elegantné párové vystúpenie priamo na stenách budovy,“ hovorí Peter Nízl, predseda predstavenstva oblastnej organizácie cestovného ruchu Trnava Tourism, ktorá festival podporuje. Po audiovizuálnej šou bude Mestská veža otvorená pre verejnosť od 22.00 h. až do polnoci pre tých, ktorí si budú chcieť festival pozrieť z výšky.

Večer bude výnimočný nielen pre svoje vizuálne umenie, ale aj pre tzv. „silent disco“. „Každý návštevník v rámci neho dostane slúchadlá a pri počúvaní si môže vybrať z niekoľkých umeleckých vystúpení súčasne,“ hovorí Matúš Izakovič. V zahraničí je táto forma medzi mladými veľmi obľúbená. Party tak neruší nočný pokoj, a preto môže na námestí trvať až do skorého rána.


Návštevníci 6. ročníka festivalu sa môžu tešiť aj na množstvo umelcov a dídžejov. Pre nadšencov elektronickej trapovej hudby je pripravené vystúpenie medzinárodne uznávaného producenta súčasnosti – JimmyPé! Aj fanúšikovia štýlu drum&bass si prídu na svoje počas šou mladého talentovaného dídžeja a producenta Inkwalla. Na večernom programe nebude chýbať ani DJ Lixx, ktorý je trojnásobným držiteľom ocenenia “Najlepší slovenský drum&bassový DJ”, ako aj hudobní producenti Foolk a Ink Midget.

Okrem večernej šou festival ponúka aj denný program s množstvom vzdelávacích aktivít, prednášok a inšpiratívnych rečníkov. Účastníci sa môžu zapojiť do praktických workshopov, kde sa o svoje poznatky a skúsenosti sa podelia: Martin Bruncko, Lenka Madudová, Dáša Černá Gejdošová, Martin Lajprík, Tomáš Bartalský a ďalšie inšpiratívne osobnosti z oblasti osobnostného rozvoja, nenásilnej komunikácie a praktických návodov na úspech. Všetky prednášky a workshopy sú bezplatné pre registrovaných návštevníkov z celého Slovenska.

Návštevníci Lovely Experience so slúchadlami môžu využiť zľavnené vstupné 2 € na Mestskú vežu a taktiež aj tí, ktorí si vopred rezervujú lístok na:
http://bit.ly/LovelyExperience2017. Počas dňa bude Mestská veža otvorená v klasickom  čase od 10.00 h do 18.00 h.

Oficiálna web stránka festivalu: www.lovelyexperience.sk
Press room: http://media.lovelyexperience.sk/

Vstupenky na Multimediálny Festival Lovely Experience je možné zakúpiť v predpredaji:  http://bit.ly/listky_lovely_experience
Viac informácií aj na: http://regiontirnavia.sk/ Články z rubriky: Krásy Slovenska

VOŇAVÉ LETO PLNÉ ČAROVNÝCH MOMENTOV PRINESÚ VÍNA Z MLYNA

VOŇAVÉ LETO PLNÉ ČAROVNÝCH MOMENTOV PRINESÚ VÍNA Z MLYNA

Jedinečný zážitok v príjemnej ba až rozprávkovej atmosfére. ..

CykloKorytnička s novinkou

CykloKorytnička s novinkou

Okrem makety železničky pribudli toto leto aj pečiatky. ..

Štrbské Pleso zažije víkendovú smršť umenia, zábavy a oddychu

Štrbské Pleso zažije víkendovú smršť umenia, zábavy a oddychu

Počas víkendu 21.-23.7.2017 povedú kroky umelcov, bojovníkov a návštevníkov na ..

Muž so železnou maskou

Muž so železnou maskou

Scénické nočné prehliadky - 21. a 22. júla 2017 na ..