DENNÍK RELAX - Silvester na Slovensku. Vyberte si to pravé miesto pre vás!

Silvester na Slovensku. Vyberte si to pravé miesto pre vás!

Neplánujete ísť na chatu ani na lyže, ale ešte stále ste sa nerozhodli, kde by ste chceli stráviť silvestrovskú noc? Slovenské mestá ponúkajú pestrú paletu tej najlepšej zábavy na privítanie nového roka. Stačí si len vybrať tú, ktorá vás osloví najviac.

Bratislavský kraj
Bratislava - staré mesto

Presne tak, ako vo všetkých veľkých mestách vo svete, aj v našom hlavnom meste sa oslavy príchodu nového roka stali krásnou tradíciou, ktorá láka tisícky návštevníkov do historického centra. Oslavy budú prebiehať na Hlavnom námestí, Hviezdoslavovom námestí a nábrežiach Dunaja. Už počas dňa sa o veselosť postarajú žongléri, fakíri a iní pouliční umelci. Občerstvenie zabezpečia stánky plné dobrôt, zábavu zasa výborní hudobníci a oslavy vyvrcholia nádherným ohňostrojom o polnoci. Nebude chýbať ani spoločné vypúšťanie lampiónov šťastia tesne na prelome rokov.

Pobyt na Záhorí
Ak sa chcete počas Silvestra preniesť na pokojnejšie miesto, no súčasne nemáte chuť cestovať mimo hlavného mesta veľmi ďaleko, môžete osláviť príchod nového roka na Záhorí. V rámci silvestrovského pobytu v novootvorenom hoteli Malvázia v Prievaloch si pripijete pri slávnostnej večeri a tešiť sa môžete aj na domáci punč pri novoročnej vatre. Chýbať nebude ani hudobná zábava až do rána či ohňostroj. Počas celého pobytu môžete neobmedzene využívať wellness. Ak ešte váhate mali by ste sa poponáhľať, možnosť rezervácie je len do pätnásteho decembra!
 
All inclusive párty
Pre tých, ktorí pred chladným počasím ulíc uprednostňujú radšej horúcu atmosféru podnikov, je tým pravým all inclusive silvestrovská párty, kde o zábavu bude jednoznačne postarané. V rytme najznámejších a najhorúcejších hitov sa v bratislavskom klube La Fiesta môžete zabaviť hneď v troch tanečných sálach ladených do štýlov disko, salsa a kizomba. Chýbať nebudú tí najlepší DJ-i, ktorí sa postarajú o to, aby ste tanečný parket neopustili až do skorých ranných hodín, vynikajúce miešané drinky a novoročná kapustnica.

Nitriansky kraj
Duchonka Land

V prípade, že uprednostňujete párty vo veľkom, no chcete sa vyhnúť tlačenici v mestských kluboch, je ideálnym riešením privítanie nového roka v komplexe Duchonka Land, len pár kilometrov od mesta Topoľčany, kde sa koná už tretí ročník tohto podujatia. Kapacita 150 ľudí a príjemné prostredie, kde môžete aj prespať, sú zárukou kvalitnej zábavy.

Košický kraj
Mesto Košice

Na Hlavnej ulici sa bude konať veľká hudobno-tanečná show spojená s rozlúčkou s rokom 2016. Chýbať nebude ani tradičný ohňostroj.

Klasická silvestrovská veselica Bužna

Zábava v oldies disco štýle, na ktorej sa zaručene vyšantia mladší i tí skôr narodení. Viac ako dvadsať rokov tradície je zárukou tej najlepšej rozlúčky so starým rokom. V košickom Dome umenia sa o skvelú atmosféru postarajú Funky Monkeys DJs, Dj Milan Nagy či Kmeťoband. Nebude chýbať ani hodnotná tombola. V cene vstupenky je polnočný prípitok, trojchodová večera a malé občerstvenie na stoloch.

Prešovský kraj
Mesto Prešov

Na pešej zóne na Hlavnej ulici nebude chýbať výborná hudba, zábava, diskotéka ani občerstvenie. Ohňostroj je samozrejmosťou.

Banskobystrický kraj
Kubánsky večer

V Banskej Štiavnici budú počas poslednej noci v roku znieť kubánske rytmy. V klube Trotuar Cafe sa to premení na miesto plné radosti a energie vo veselých tónoch pravej exotickej zábavy.

Trenčiansky kraj
Mesto Trenčín

V posledné hodiny starého roka sa na Mierovom námestí v Trenčíne uskutoční Silvestrovská diskotéka. O hudbu sa postará DJ LUKY a pre návštevníkov je pripravené občerstvenie v stánkoch.
Bojnice
Ak sa vám do ruchu párty príliš nechce, môžete si zvoliť pokojné prežitie večera vo dvojici v kúpeľnom meste Bojnice, kde nájdete pobyty na viac nocí so silvestrovským prípitkom a romantickým wellnessom.

Žilinský kraj
Nový Smokovec

Silvestrovský pobyt v kúpeľoch spojený s poriadnou párty? Presne to ponúkajú kúpele Nový Smokovec, kde si môžete vychutnať oddych v Relax centre a pripraviť sa na privítanie nového roka na párty v hoteli Palace.

Trnavský kraj
HolidayInn Silvester

V luxusnom hoteli bude o bohatý program postarané. Výborná večera, prípitok, DJ, živé vystúpenie skupiny Funkiez, polnočná kapustnica a, samozrejme, zaujímavá tombola. Tak čo, pridáte sa aj vy?