DENNÍK RELAX - Kúpele Smrdáky

Kúpele Smrdáky

Kúpele Smrdáky - sú veľmi špecifické kúpele nachádzajúce sa 80 km severozápadne od hlavného mesta Slovenska - Bratislavy. Ich špecializáciou je predovšetkým liečba kožných ochorení v kombinácii s chorobami pohybového aparátu s využitím jedinečného prírodného bohatstva - sírovodíkovej minerálnej vody a sírneho bahna.

 

1. Intenzívna liečba - Trápia Vás s prichádzajúcou jarou alergie a kožné ochorenia oveľa viac ako v iné ročné obdobia? Intenzívna liečba zameraná na dosiahnutie pozitívnych výsledkov v kratšom časovom období dokáže urobiť doslova zázraky. Kúpeľný pobyt s 5 procedúrami za deň už od 48,00 €.

Pobyt je určený pre pacientov s indikovanými kožnými ochoreniami a ochoreniami pohybového aparátu. Odporúčaná dĺžka pobytu je 1 – 2 týždne. Intenzívnosť celého liečebného procesu však zvyšuje záťaž na organizmus pacienta a preto nie je vhodný pre pacientov so slabou fyzickou kondíciou alebo pacientov s ochoreniami srdcovo-cievneho aparátu a pre starších ľudí.

Viac informácií:  www.kupelesmrdaky.sk/sk/kupelne_pobyty/medicinske_kupelne_pobyty/intenzivny_kupelny_pobyt

 2. Odborníci na detskú pokožku - Vyskúšajte účinnú a overenú liečbu detských kožných ochorení a nechajte si poradiť od odborníkov.

V kúpeľoch Smrdáky sa liečia nielen dospelí, ale veľkú časť pacientov tvoria práve deti. Liečebňa EVA poskytuje detským pacientom vo veku od 3 do 18 rokov ( do 6 rokov v sprievode rodiča alebo zodpovednej osoby) pod jednou strechou to, čo k optimálnemu liečebnému pobytu potrebujú - ubytovanie, ošetrovne, priestory na podpornú liečbu v rehabilitácii, telocvičňu, prírodné solárium, školu, i miesta pre voľný čas...

Viac informácií: www.kupelesmrdaky.sk/sk/kupena_liechba_a_procedury/liecba_deti

3. Bambusová masáž - Vyskúšajte našu novú bambusovú masáž a uvoľnite energetické blokády Vášho tela.

Viac informácií: www.kupelesmrdaky.sk/sk/kupena_liechba_a_procedury/novinka_-_bambusova_masaz

 

Prírodné liečebné kúpele Smrdáky
906 03 Smrdáky
Slovenská republika
Tel.: +421 (0)34 65 75 101
Fax: +421 (0)34 65 75 135
e-mail: reservations.smr@spapiestany.sk


www.kupelesmrdaky.sk