Hodnotenie majstrovského stretnutia Dunajská Streda - PFK Piešťany (U 15)

H  O  D  N  O  T  E  N  I  E

MAJSTROVSKÉHO STRETNUTIA DŇA: 22 . 5. 2010 / 10:00 hod.

ZÁPAS:  Dunajská Streda - PFK Piešťany (U 15)  VÝSLEDOK:                6:0 (4:0)

VÝVOJ:                            -                                           IHRISKO:             trávnatá plocha

ROZHODCOVIA :                -                                      DELEGÁT:                          -

GÓLY:                                                        -

ŽK:                             Orich, Bartovič                         ČK:                                       -

NAJLEPŠÍ HRÁČI:                                              -

NAJLEPŠÍ HRÁČI SÚPERA:                            -

ZOSTAVA S OHODNOTENÍM VÝKONOV:        stupnica 1 - 10       ZHS 4 - 4 - 2

KUPČO (5)

JENČÍK (4)      HARING (4)      VAVRINEC (4)       KOREC (4)

HORŇANSKÝ (4)       JANKECH (4)      BARTOVIČ(4)    L. VRÁBEL (4)

ORICH (4)       HERCEG (5)

Striedania: Jakubíček za Vrábla (53´).

ZHODNOTENIE  ZÁPASU TRÉNEROM:

Prvých 10 minút zápasu sme boli lepším družstvom na ihrisku, vypracovali sme si niekoľko štandardných situácií a hlavne jednu čistú gólovú príležitosť, ktorú ale Orich nedokázal premeniť. Postupne sa obraz hry začal meniť. Súpera naštartovala naša hrubá chyba v obrane. Hráči po inkasovanom góle začali byť štatistami na ihrisku, neskoro dostupovali, absolútne si neplnili svoje defenzívne povinnosti a v priebehu 14 - tich minút bolo po zápase (21´, 27´, 32´, 35´). Druhý polčas nepriniesol požadovanú zmenu kvality našej hry a tak si odnášame z D. Stredy poriadny „výprask".

Neviem pochopiť niektorých hráčov, keď dokážeme hrať v začiatku zápasu pekný futbal so snahou o prihrávku, bojovnosťou, ale hneď po prípadnom inkasovaní gólu sa nám celá koncepcia zosype a je po futbalistoch.

podpis trénera:  ŽAMBA