Prešov opäť víťazne, rozhodne siedmy zápas

Po prvom nevyužitom mečbale mali dnes Piešťany druhú šancu ukončiť finálovú sériu na prešovskom ľade. Hneď na začiatku mali výhody presilovej hry, ktorá ale gól nepriniesla. Potom sa obe mužstvá stiahli do obrany a šancí nebolo veľa. Domáci sa však dokázali na konci prvej tretiny dostať do vedenia Koverovým presilovkovým gólom a dostali sa na koňa.

V druhej tretine sa hostia snažili vyrovnať, ale nedokázali využiť ani jednu zo štyroch ponúknutých presiloviek, a tak opäť pykali. V 33. minúte skóroval Novák a zvýšil na 2:0. S hosťami to vyzeralo vešmi zle, ale v tretej tretine sa predsa len dokázali vzchopiť.

V 45. minúte využil presilovú hru Chylo a znížil tak na 2:1. Potom hostia prečkali oslabenie, aby v 51. minúte Baran vyrovnal na 2:2 a začínalo sa odznova. Piešťanci mali potom dokonca výhodu presilovej hry, v ktorej mohli skóre otočiť, ale unikol im Pucher, ktorý strelil ďalší víťazný gól svojho tímu - 3:2. Piešťancov potom ešte v poslednej minúte svojím durhým gólom dorazil Kovér a Prešov tak vyrovnal stav série na 3:3. O postupujúcom do baráže sa tak rozhodne v sobotu v Piešťanoch o 18:00.