V poslednom zápase výhra s Bardejovom

Kto dnes prišiel na štadión trochu neskôr, mohol ľutovať, lebo už po 9. sekundách domáci strelili vedúci gól, keď sa presadil Konečný - 1:0. OD tohto momentu sa v Piešťanoch hral hokej s minimom šancí. Obidve mužstvá pozorne bránili. V polovici tretiny mali hostia výhodu presilovej hry a Halászova strela od modrej skončila aj s prispením domáceho Škápika v sieti a bolo vyrovnané - 1:1. Piešťany potom nevyužili dve presilové hry a tak sa odchádzalo do kabín za nerozhodného stavu.
Druhá tretina sa niesla v zjavnej prevahe domácich, ktorí si vytvorili viacero šancí, ale Anrdreanin bol pozorný. Piešťany sa však predsa len dostali do vedenia, a to keď v presilovke od modrej vystrelil Adrián Kolník a rozvlnil sieť po druhýkrát - 2:1. Domáci zo svojej prevahy však už do konca tretiny nič nevyťažili a tak po dvoch tretinách viedli len o gól.
V tretej tretine sa obraz hry príliš nezmenil, jedna nepremenená šanca striedala druhú a domáci tak nechali vyniknúť hosťujúceho brankára. Na konci tretiny sa však Piešťanom podarilo zvýšiť, keď Rybárikovu vyrazenú strelu upratal do brány Konečný - 3:1. Bardejovčania potom odpovedali pri zbytočnom vylúčení Muchu a Stoklasa znížil na rozdiel jediného gólu - 3:2. Víťazstvo domácich potom pri power-play Bardejova spečatil Uhrík gólom do prázdnej brány a potvrdil oprávnené vedúce postavenie Piešťan v tabuľke 4:2.

Piešťany tak s preľadom o 24 bodov vyhrali základnú časť práve pred Bardejovom a vo štvrťfinále play-off sa stretnú s Kežmarkom. Zápasy sa hrajú 10.2., 11.2. a prípadný piaty zápas 17.2. Začiatok stretnutí je vždy o 18:00.