Revanš s Trebišovom úspešný

Piešťanskí hokejisti pokračujú vo víťaznej sérii aj naďalej, keď dnes zdolali svojho posledného premožiteľa z Trebišova.

Už v druhej minúte sa zapísal do streleckej listiny Chylo a hostia viedli. Trebišovčania však do konca tretiny sithli vyrovnať zásluhou Michaliča.

V druhej tretine padli tiež dva góly, ale tentoraz sa do vedenia dostali domáci, ktorí využili presilovku vďaka Pavličkovi, ktorý si pripísal desiaty gól v sezóne. Piešťanci však vyrovnali po Peškovej strele a stav po dvoch tretinách bol 2:2.

Tretí gól Piešťan padol až v poslednej desaťminútovke, keď sa do streleckej listiny zapísal Haring a presne štyri minúty pred koncom stretnutia uzavrel skóre Učeň.

Piešťany vyhrali už piaty zápas v rade a stále sú na čele tabuľky.

HK Trebišov - ŠHK 37 Piešťany 2:4 (1:1,1:1,0:2)

Góly: 18:04 Michalič (Schnelly, Knap), 23:34 Pavličko (Cvejn, Knap) - 01:31 Chylo (Učeň), 32:41 Peško (Haring), 50:54 Haring (Peško), 56:00 Učeň (Rosa)

ŠHK 37 Piešťany: Tomek - Kolník, Poláček, Bučka, Macháč, Vrána, Grman, Blaško - Baran, Kubrický, Pupák, Mihálik, Peško, Haring, Chylo, Učeň, Štepán, Rosa, Potoček, Klčo

HK Trebišov: Smik - Cvejn, Tomaška, Mazúch, Velk, Bakoš, Ivančo, Seman, Kučera - Findura, Gašpar, Pavličko, Králik, L.Sax, Marušiak, Ficko, Miľovčík, T.Sax, Schnelly, Knap, Mihalič