Piešťany - Michalovce 3 : 4sn

Na mikulášske stretnutie s Michalovcami bol vstup voľný a aj vďaka tejto akcii sa na zimnom štadióne zišla zatiaľ tohtoročná najvyššia návšteva - 1050 divákov.

A piešťanskí hokejisti akoby sa divákom za podporu chceli odvďačiť a od prvej minúty si utvorili územnú prevahu a hostí prakticky k ničomu nepustili. Tento tlak však góly nepriniesol, a to ani pri veľkej šanci v presilovke v 3. minúte, ani v 17. minúte keď sa nepresadil Peško vo vlastnom oslabení, a tak sa do kabín odchádzalo za bezgólového stavu.

V druhej tretine však na domácich prišiel mierny útlm, čo sa im zle vypomstilo. V 28. minúte sa v hre štyroch proti štyrom presadil po Segľovej šanci Minčák - 0:1. Ten istý hráč pridal o dve minúty neskôr aj druhý gól, keď vo vlastnom oslabení prešiel celým ihriskom a skóroval krásnou strelou do vinkla Fumačovej brány a bolo 0:2. Za tohto stavu sa konečne zobudili aj domáci a rozpútali pred michalovskou bránou búrku. Všetko načal v 33. minúte Baron, ktorého dva krát tečovaná strela od modrej skončila v bráne - 1:2. O ďalšie dve minúty neskôr, keď sa po Mikušovičovom nahodení spoza brány presadil Mucha a vyrovnal na 2:2. V 38. minúte potom dokonal obrat Peško, keď dorazil Chrenkovu strelu - 3:2.

V tretej tretine hrali Piešťanci udržiavací hokej s cieľom neinkasovať a nepúšťali hostí pred svoju bránu, ale tiež si žiadne veľké šance nevytvorili. Keď už sa zdalo, že zápas skončí víťazstvom domácich sa v poslednej minúte presadili hostia pri power-play a Náhlik vyrovnal - 3:3.

V predĺžení sa súperi pozorne bránili a nepúšťali sa bezhlavo do útoku a tak na rad prišli samostatné nájazdy.
V nich sa z domácich presadil len Chrenko, pričom za hostí skórovali Minčák a Segľa, a tak si dva body vezú domov Michalovce.