DENNÍK RELAX - Vojvodova túžba //

Vojvodova túžba

Nový romantický príbeh plný lásky, horúcej vášne a dobrodružstva.
V knihe Vojvodova túžba sa nám predstaví Maximilian Cale, vojvoda z Lyonsu.
Max celý život smúti za svojím starším bratom Petrom, ktorého uniesli ešte ako dieťa a neskôr údajne zahynul pri požiari. Keď sa zo záhadného listu dozvie, že Peter by mohol byť nažive, ihneď sa rozhodne vyhľadať pisateľa tohto listu Tristana Bonnauda.

Pátranie ho zavedie k Tristanovej sestre Lisette. Krásna a bystrá Lisette si o brata, vyšetrovateľa francúzskej polície, robí veľké starosti, keďže o ňom už celé mesiace nepočula. Je ochotná Maxovi pomôcť v pátraní, no má jednu podmienku: trvá na tom, že do Paríža ho bude sprevádzať v prestrojení za jeho manželku...

V slovenčine už vyšlo Sabrine Jeffriesovej mnoho kníh – Môj divoký lord, Pred láskou neujdeš, Zimná romanca, S diablom v posteli, Záhadná snúbenica... Slovenské čitateľky si ju zamilovali a vždy netrpezlivo čakajú na novinku.

Vojvodova túžba je majstrovsky napísaná historická romanca, ktorá vás prostredníctvom napínavého dobrodružného príbehu vezme do Anglicka spred dvesto rokov. „Úžasná sexi romanca z regentského Anglicka od autorky, ktorá dokáže majstrovsky namixovať intrigy a vášeň,“ napísal Booklist.

 

Sabrina Jeffries sama o sebe tvrdí, že ak pestrý život vedie k tomu, že sa človek stane spisovateľom, tak ona nemala inú cestu. Už keď mala sedem rokov, jej rodičia sa rozhodli stať misionármi v Thajsku. A tak sa začal jej dobrodružný život.
Do osemnástky si Sabrina užila viac ako dosť – jedla kuracie hlavy aj medúzy, videla množstvo jedovatých kobier, stretla veštcov, dlhokánskou ihlou jej vpichli do brucha vakcínu proti besnote, dostala sa do stretu zo sloníčaťom, hrávala sa v dažďovom pralese a na kaučukových plantážach...
Napokon sa teda dala na písanie, aby dostala tieto zážitky aj na papier. A veruže mala fantáziu. Veľa čítala, napríklad obľúbenou bola Barbara Cartlandová a hoci sa na vysokej škole snažila skončiť s romancami, neprinieslo to žiadne ovocie.
A to je dobré. Články z rubriky: Tip na čítanie

Zvláštny typ sériového vraha

Zvláštny typ sériového vraha

Stredobodom strhujúceho deja sa nechtiac stáva televízna kuchárska hviezda Rex ..

Nesmieš mu veriť. Inak ťa zabije!

Nesmieš mu veriť. Inak ťa zabije!

Zabavte sa a urobte si Detektívny kvíz. ..

Začnite žiť lepšie!

Začnite žiť lepšie!

Tie stavebné kamene lepšieho žitia sú: Jesť. Hýbať sa. Pracovať. ..

Cvičte pri behu - Silový tréning v prírode

Cvičte pri behu - Silový tréning v prírode

Súťažná otázka pod článkom. ..