DENNÍK RELAX - Toto sú najlepšie vychytávky leta 2017: Prepadli ste im aj vy?

Toto sú najlepšie vychytávky leta 2017: Prepadli ste im aj vy?

Leto sa blíži ku koncu, a tak ako každý rok, aj túto jeseň budeme na neho spomínať vďaka vychytávkam, ktoré ovládli sociálne siete, dovolenkové rezorty či mestské džungle. Všetci sa určite zhodneme, že bez týchto piatich vecí by leto 2017 jednoznačne nebolo ono.

  • Nafukovacie, ale hlavne ružové plameniaky

Každý z nás už aspoň raz videl pri bazéne či pri mori veľkých ružových nafukovacích plameniakov. V súčasnosti si ich na dovolenku berie aj každý druhý Slovák. Veď kto by neobetoval pár eur za kúsok pravej nefalšovanej detskej radosti. Pokiaľ sa vám ale zdá, že nadrozmerný ružový plameniak je predsa len príliš, môžete si zadovážiť aj mini verziu, do ktorej si počas pobytu pri bazéne môžete uložiť drink.

  • Milovaný i nenávidený hit Despacito

Najväčší hit súčasného leta vám už možno lezie trochu na nervy, ale bez neho by to určite nebolo ono. Na dovolenku vás predsa nič nenabudí viac ako zopár tónov chytľavej muziky a sexi znejúci text v španielčine. Koniec-koncov tento hudobný počin si vedia vychutnať nielen deti každého veku, ale určite aj vaši starí rodičia.

  • Ľadová káva nielen na cesty

Povzbudzujúca dávka kofeínu sa počas výletu či nekonečných hodín strávených v aute vždy zíde. Najmä, keď nehrozí, že si ňou v rýchlosti obaríte ústa a skvele vás osvieži. Nové Ľadové kávy od Rajo, ktoré prišli na pulty obchodov v novom dizajnovom balení a v troch chutných prevedeniach, si pochvaľuje každý cestovateľ. Či už máte chuť na latte, capuccino alebo macchiato, nezabudnite si ich zbaliť do vašej túlavej batožiny aj na jeseň.

  • Talianska zmrzlina v slovenskom trdelníku

Zmrzlina je odjakživa neoddeliteľnou súčasťou každého leta. Túto mrazenú lahôdku si jednoducho musia dopriať všetci. Chutí prázdninujúcim žiakom, mamám, tetám, krstným a určite aj vášmu dedovi. Dokonca aj tým najmenším dajú rodičia do ruky aspoň provizórny kornútik, ktorý spokojne stískajú. Milujete ju aj vy? Potom vám nezostáva nič iné ako ju ochutnať servírovanú v tradičnom slovenskom trdelníku. Každý,  kto tak urobil, neoľutoval.

  • Sexy Crop topy

Horúce slnečné lúče dopriali počas letných mesiacov aj módnym maniačkam. Slovenské dievčatá si ich totiž mohli užívať s poodhalenými bruškami vďaka populárnym crop topom. Tie sa vo všetkých možných farbách a prevedeniach u nás udomácnili, pre radosť všetkých pánov.