DENNÍK RELAX - Leje ako z krhle? Nevadí, vyzbrojte sa do dažďa novými módnymi trendami

Leje ako z krhle? Nevadí, vyzbrojte sa do dažďa novými módnymi trendami

Módne trendy sa uplatňujú skutočne všade. Netýka sa to len šatníka, plaviek či topánok. Móda vládne neustále a to do konca aj vtedy, keď leje ako z krhle. Vyzbrojte sa do dažďa podľa módnych trendov.
 

  • Dáždniky

Nuž budete sa možno čudovať, ale aj taká praktická vec ako dáždnik podlieha módnym trendom. Ak dáždnik s firemným logom nie je nič pre vás a chcete byť skutočne šik, nesiahajte po tých jednofarebných. Vyberte si taký, ktorý oživí váš outfit. Tu platí, že čím väčší, tým lepší. Populárne na dáždnikoch sú bodky, prúžky či dúhové odtiene. Módne sú priesvitné dáždniky alebo aj tie, ktoré majú vyobrazené ikony veľkomesta ako Londýn či Paríž.


  • Pršiplášte

Ak nechcete nosiť iba tie, ktoré pripomínajú mikrotenové vrecko, pripravte sa na to, že budete musieť siahnuť hlbšie do peňaženky. Nejedná sa v tomto prípade o klasický pršiplášť, aký nosia predovšetkým deti. Ide skôr o nepremokavý kabát. Väčšinou je to jednofarebná záležitosť, preto siahajte po žiarivejších odtieňoch. Keď budete mať šťastie, nájdete aj potlače, tie však skôr ponúkajú len internetové „shopy“. Trendových kabátov do dažďa je skutočne málo, takže ak nájdete peknú potlač, nečakajte aj viacero odtieňov.
 

  • Gumáky

Pri gumákoch sa skutočne môžete vyblázniť. Jednofarebné, krikľavé, vzorované, nosí sa skutočne všetko. Trendy hlásia, aby ste si gumákmi rozžiarili svoj outfit. Ak sa s tým vyhráte, zladíte si gumáky aj s dáždnikom či nepremokavým kabátom. Budete vyzerať skutočne veľmi šik. Vyhnite sa tmavým farbám, stačí nám tmavé pochmúrne počasie a navyše na tmavých odtieňoch je vidieť blato a usušené kvapky vody. Tie sa však dajú z gumákov ľahko utrieť.
 

  • Pre najmenších

Nie len my dospelí chceme kráčať s dobou, ale aj naše deti. Urobme im teda radosť a siahnime po modeloch vo výrazných farbách s potlačou ich obľúbených rozprávkových hrdinov. To bude pre deti príťažlivé asi neustále. Ak máte trochu času, môžete sa s outfitmi vyhrať a vyskladať si podobný nepremokavý model pre seba aj pre svoju ratolesť.

 

Autor: Andrea Zummerová