DENNÍK RELAX - Tipy na vianočné darčeky pre celú rodinu //

Tipy na vianočné darčeky pre celú rodinu

Blížia sa Vianoce, čo pre niektorých z nás znamená stres z nakupovania darčekov pre celú rodinu. Aby ste s tým nemuseli bojovať sami, máme pre vás zopár zaručených tipov na darčeky pod stromček pre celú rodinu.
 

  • Deti

Kým sú deti malé, viete ich potešiť čímkoľvek. Napríklad aj novinkou ako je látková knižka Quiet Book. Dá sa vyrobiť presne na mieru podľa toho, čo má dieťatko rado. Hodia sa aj lístky na detské divadelné predstavenie, či jazykové kurzy alebo predplatné obľúbeného časopisu. Veľmi dobrým darčekom bývajú aj doplnky na aktivity vonku podľa záľub ako napríklad rybárska udica či iné druhy športového náradia.
 

  • Ženy

Ak sa chcete vyvarovať osvedčenej klasike ako je kozmetika či šperky, skúste niečo netradičné. Vychytávkou môže byť tiež obal na telefón, ktorý viete dokonca objednať aj cez internet. Na škodu nie je ani kuchárska kniha od známeho kuchára či foodblogera. Ak má dotyčná žena rada kultúru, venujte jej lístky do divadla. Niektoré predstavenia bývajú vypredané už na pár mesiacov dopredu. Potešiť ju môžete aj kvalitným pyžamom, šatkou, šálom alebo rukavicami. Ak chcete drobnosť, pribaľte antistresovú omaľovánku či kvalitnú fľašku na vodu.
 

  • Muži

Nič nie je horšie ako kupovať darček mužovi. Dobrým nápadom býva výbava do auta - štýlová vôňa či iné doplnky ako napríklad aj exkluzívne umytie auta. Ak ste úplne bez fantázie, darujte jednoducho poukaz. Môže byť na masáž, do fitka či na nakúp drobností k jeho záľubám z daného sortimentu. Hodia sa aj lístky na koncert či obľúbená fľaška drahšieho alkoholu alebo piva. Ak patrí medzi vinárov, vyberte mu lístky na vínnu cestu. Pre fanúšikov hudby skúste vybrať platne obľúbenej kapely, čím staršiu sa vám podarí zohnať, tým lepšie. Časom bude mať zberateľskú hodnotu.

Každému sa iste zídu aj drobnosti do domácnosti, nič nepokazíte kvalitnými osuškami či uterákmi. Skúsiť môžete aj rohožky pred dvere s vianočnou témou, alebo dať celej rodine vyrobiť tabuľku na dvere s vianočným či iným motívom.

 

Autor: Janka Radimáková

Autor fotografie:www.pixabay.comČlánky z rubriky: Láska a vzťahy

Ako pomôcť bábätkám pri prerezávaní zúbkov

Ako pomôcť bábätkám pri prerezávaní zúbkov

Skúšali ste už všeličo z lekárne, ale nič nefunguje. Dajte ..

Aké aktivity vymýšľať deťom cez jesenné obdobie?

Aké aktivity vymýšľať deťom cez jesenné obdobie?

Viete, že na trhu sa predávajú rôzne svietiace puzzle? ..

Aké problémy môžu ohroziť váš vzťah?

Aké problémy môžu ohroziť váš vzťah?

Dôverujte svojmu partnerovi, buďte mu oporou a hlavne keď vám ..

Najväčšie mýty o dojčení. Tomuto rozhodne neverte!

Najväčšie mýty o dojčení. Tomuto rozhodne neverte!

Niektoré detičky vyžadujú v prvých týždňoch života prsník aj každých ..